Tytuł


Zespół RIVERSIDE
2

Zespół RIVERSIDE

Riverside kontynuuje trasę promującą album "Love, Fear and The Time Machine". Już 2 kwietnia zespół zagra w Klubie Atlantic w Gdyni.

We właśnie ogłoszonych wynikach "Teraz Najlepsi 2015" - rankingu czytelników miesięcznika „Teraz Rock” Riverside nie mają sobie równych. Zdobyli pierwsze miejsce w kategorii zespół roku, płyta roku oraz koncert roku. Mariusz Duda zajął pierwsze miejsce w kategorii wokalista roku i drugie w kategorii instrumentalista roku, a utwór "Found" został wybrany utworem roku. Chyba nie musimy mówić, że obecność na koncercie jest obowiązkowa. 

Riverside to jeden z niewielu polskich zespołów, którym udało się  zrobić oszałamiającą karierę w Polsce i poza jej granicami. Zespół z Mariuszem Dudą na czele ma na swoim koncie 6 albumów studyjnych, a ostatni „Love, Fear and the Time Machine” miał swoją premierę 4 września 2015 roku.

Mariusz Duda tak skomentował nową płytę: „Teksty na „Love, Fear and the Time Machine” mówią o przemianie. O podjęciu życiowej decyzji z jaką każdy czasami musi się zmierzyć. Decyzji, która ma istotny wpływ na nasze dalsze życie. Co się zwykle dzieje z nami kiedy taką życiową decyzję musimy podjąć? Z jednej strony czujemy ekscytację spowodowaną zmianą, czujemy się wolni, podnieceni, z drugiej boimy się tego co nieznane, tego co może nas spotkać. Wracamy pamięcią wstecz, wybiegamy myślami do przodu. To wszystko dzieje się w chwili kiedy musimy zadecydować o czymś ważnym. Stąd taki a nie inny tytuł płyty - miłość, strach, doświadczenia z przeszłości - to najważniejsze siły sprawcze jakie nami kierują. Chciałbym żeby ten album oprócz tego, że będzie po prostu świetnie zagrany, nagrany i zaśpiewany, przede wszystkim mówił o czymś istotnym i był jednym z tych albumów, które w pewnym momencie stają się twoim najlepszym przyjacielem.”


Love, Fear and the Time Machine Tour 2016
2 kwietnia
godzina: 19:00

Otwarcie klubu: 18:00
Bilety: 
60 zł (przedsprzedaż)/70 zł (w dniu koncertu)
 

Polub Nas


Proponujemy również


Łąki Łan

Stary Maneż, Gdańsk

Stary Maneż zaprasza na uderzeniową dawkę pozytywnej energii!

Phantom - Upiór w Operze

Teatr Muzyczny w Lublinie

Splot pasji i namiętności, dialektyka piękna duszy i muzyki oraz przejmującej brzydoty cielesnej…

Zapisz się na newsletter

Otrzymuj powiadomienia o najnowszych wydarzeniach!