Tytuł


“Women in Love” - koncert
4

“Women in Love” - koncert

Zapraszamy na recital Anny Marii Adamiak, która gościła już na naszej scenie prezentując przeboje Anny Jantar i Ireny Jarockiej. Tym razem zaprezentujemy Państwu program wyjątkowy. Uczucia to temat, który najczęściej pojawia się w piosenkach i wywołuje największe emocje. Barbara Streisand i Zdzisława Sośnicka często sięgały właśnie do tego tematu.

Zapraszamy na recital piosenek o miłości, tęsknocie, zranionych uczuciach i nadziei. Piosenki z repertuaru Barbry Streisand – jednej z najbardziej uzdolnionej amerykańskiej piosenkarki i aktorki, jej interpretacje są pełne pasji, dramatyzmu i finezji. Piosenki szczere i autentyczne, które ciągle nas porywają. Tę samą umiejętność posiada ikona polskiej piosenki lat 70 tych i 80 tych – Zdzisława Sośnicka, obdarzona silnym głosem i osobowością. Do dziś z nostalgią słuchamy jej przebojów.

Dajmy się ponieść niezapomnianym melodiom. W koncercie usłyszymy m.in. „Women in Love”, „The wey we were”, „Memory”, „Over the rainbow”, „Aleja gwiazd”, „W kolorze krwi”, „Nie czekaj mnie w Argentynie”.

Serdecznie zapraszamy na inaugurację sezonu w ART CAFE.

Czas trwania około 1h 15 minut,

Wykonawcy:

Anna Maria Adamiak  -  śpiew

Andrzej Frołow  - fortepian

Paweł Świętorecki - konferansjer

Polub Nas


Proponujemy również


Teatr Witkacego

Zakopane

Szanowni Państwo, Serdecznie zapraszamy do Teatru Witkacego w Zakopanem.

Czy myśleliście kiedyś, aby znaleźć się na koncercie Led Zeppelin?

„UMRZEĆ ZE ŚMIECHU”… SMUTNA KOMEDIA, CZY WESOŁY THRILER?

Zapisz się na newsletter

Otrzymuj powiadomienia o najnowszych wydarzeniach!