Tytuł


PREMIERA: Anna Dereszowska - Instrukcja obsługi kobiety
10

PREMIERA: Anna Dereszowska - Instrukcja obsługi kobiety

“Instrukcja obsługi kobiety” – wyjątkowy recital wybitnej aktorki – Anny Dereszowskiej – wraz z zespołem Febus Wąsaty Trio (mającym na swoim koncie wiele nagród m.in. nagrodę Grammy dla Konrada Kubickiego).

Podczas występu usłyszymy utwory takie jak “Sing sing”, “Miłość Ci wszystko wybaczy”, “Umówiłem się z nią na dziewiątą”, “Krzyżówka”. Wszystko to przeplatane będzie zabawnymi anegdotami I poradami z dziedziny relacji damsko-męskich.

Dowiemy się jak zachować się w sytuacjach niebezpiecznych (np. jak zachować się ma mężczyzna, słysząc pytanie: „Czy nie wyglądam w tym grubo?”), jak udekorować stół na przybycie teściowej, jak dokonać podziału ról w związku, jak pielęgnować rośliny kaktusowate.

Oczywiście nie ma jednej, uniwersalnej „Instrukcji obsługi kobiety”, bo i kobiety różnią się od siebie jak płatki śniegu. Potraktujmy temat jako pretekst, bo w końcu wszyscy zdajemy sobie sprawę, że panel sterowania kobiety przypomina wnętrze kabiny dreamlinera, podczas gdy u mężczyzny mamy jedną wajchę z dwiema możliwymi pozycjami – on i off.
Anna Dereszowska
- wokal
Urszula
Borkowskakompozycje, aranżacje i fortepian,
Marcin Świderski
-saksofony, flet, cajon,
Konrad Kubicki
– kontrabas i gitara basowa.
Piotr Maślanka
- perkusja

Polub Nas


Proponujemy również


Ikony Jazzu - Laboratorium / EABS

Stary Maneż, Gdańsk

Zapraszamy na koncert z cyklu Ikony Jazzu.

Ikony Jazzu - Laboratorium / EABS

Stary Maneż, Gdańsk

Zapraszamy na koncert z cyklu Ikony Jazzu.

3 x WOJCIECH KAROLAK! → 3 koncerty → 3 projekty → 1 Mistrz

Zapisz się na newsletter

Otrzymuj powiadomienia o najnowszych wydarzeniach!