Tytuł


Pan Maleńczuk - solo
3

Pan Maleńczuk - solo

Zapraszamy na solowy koncert Macieja Maleńczuka

Rodzaje biletów


90.00 PLN - 100.00 PLN
Kategorie cenowe: 2

Wybierz terminMaciej Maleńczuk, artysta nieobliczalny, zabierze swoich fanów w podróż do korzeni, czyli mocnego, szorstkiego i minimalistycznego grania. Tym samym muzyk przypomni historię, która ukształtowała jego artystyczną postać, a której początki stanowiły solowe występy na ulicach Krakowa. Nie zabraknie takich utworów jak: „Ostatnia nocka", „Tango libido", „Sługi za szlugi", „Dawna dziewczyno" czy „Synu".

O autentyczności przekazu artysty zawsze stanowiła bezkompromisowość. Nie inaczej będzie i tym razem: przepływu szczerych emocji między wykonawcą i słuchaczami nie zmącą żadne pochodzące z obcych źródeł dźwięki, a całą istotę bezpośredniego obcowania zapowiadają słowa, jakie Maciej Maleńczuk kieruje do swojej publiczności: „Stęsknionych za barwą mojego głosu – doceniających piękno i siłę moich tekstów, zapraszam na koncerty solowe firmowane tytułem Pan Maleńczuk. Rozwijając się jako artysta życzyłbym sobie by moje fanki i fani rozwijali się razem ze mną, a jak komuś się nie podoba, to niech wypieprza z sali".

Bilety na wydarzenie w cenach: 100 zł i 90 zł można nabyć w Internecie oraz w punktach stacjonarnych: w Gdyni (CultureBox, ul. Świętojańska 30, tel. 58 523 99 08); w Sopocie (Biuro Podróży „El Globo", ul. Podjazd 9, tel. 58 710 13 48 oraz Stowarzyszenie Turystyczne Sopot, Plac Zdrojowy 2, tel. 501 590 773 lub ul. Dworcowa 4, tel. 733 535 205); w Gdańsku (Agencja Podróży i Turystyki „Holidays", ul. Grunwaldzka 82 CH Manhattan, tel. 58 767 71 08).

Zamówienia grupowe oraz zapytania dotyczące innych informacji związanych z wydarzeniem prosimy kierować do organizatora: Agencja Artystyczna Monolit: +48 660 860 777www.monolitart.com.plbiuro@monolitart.com.pl. Współpraca z mediami: press@monolitart.com.pl.

 

Polub Nas


Proponujemy również


ZALEWSKI ŚPIEWA NIEMENA

Opera Leśna, Sopot

Krzysztof Zalewski w towarzystwie Natalii i Pauliny Przybysz oraz czołówki polskich instrumentalistów, w…

Międzynarodowy Festiwal Sopot Classic to muzyczna propozycja dla miłośników muzyki klasycznej oraz różnych…

Zapisz się na newsletter

Otrzymuj powiadomienia o najnowszych wydarzeniach!.