Tytuł


NOCNE GRANIE U WITKACEGO - ZESPÓŁ SALK

NOCNE GRANIE U WITKACEGO - ZESPÓŁ SALK

SALK zaistniał w pokoju, dosłownie. Pełna nazwa: Selkie & Lighthouse Keepers, stworzona została w tym samym pomieszczeniu, w którym w dalszym ciągu powstają pierwsze szkice utworów.  więcej

Rodzaje biletów


25.00 PLN
miejsca nienumerowane

Wybierz termin


Kup bilet

Co to SALK?
SALK zaistniał w pokoju, dosłownie. Pełna nazwa: Selkie & Lighthouse Keepers, stworzona została w tym samym pomieszczeniu, w którym w dalszym ciągu powstają pierwsze szkice utworów. Głos Marceli Rybskiej, który możecie usłyszeć w singlu ,,Matronika” nagrano w kredensie stojącym także w owym pokoju. Znaleźć w nim możecie ponadto ukulele, pianino i gitarę – wszystko należące do Marceli, bo ona lubi grać.


Drugi pokój zamieszkuje Michał ,,Mamut” Sarapata, basista i producent, a pokój dzieli z dwoma basami, raczej grzecznymi. Wieczory spędza z kubkiem kawy, w towarzystwie uspokajających szmerów macbooka, zawsze w gustownych skarpetkach.

Mateusz ,,Majster” Sarapata to właściciel trzeciego pokoju, gdzie perkusjonalia i elektronika próbują po ludzku się dogadać. Uwaga: w szafie trzyma upchnięte dźwięki lasu, kosmiczne mewy i dzwoneczki na szczególne okazje.

Ostatni pokój wypełnia dźwięk maszyny do pisania, a na jednym z klawiszy siedzi Kamil Kwidziński, nieustannie szukający słowa, by opisać tę latarnię morską, którą widzi przez otwarte okno.

Czego oni chcą?
Chcą Was zabrać na chwilę w inny świat. W świat kompletny, w którym można posłuchać, ale też dotknąć i poczuć. Chcą udowodnić, że polska piosenka może być wciąż dobrą piosenką. Chcą udowodnić, że pizza ze szpinakiem to najlepsza pizza.
Tutaj zaczyna się historia. Trochę magiczna, trochę zamglona, ale w gruncie rzeczy bardzo prosta.

Proponujemy również


Tribute Festival

Klub Protokultura, Gdańsk

Zapraszamy na pierwszą edycję Tribute Festival!

Maciej Maleńczuk SOLO

Tarasy przy Parku Wodnym Sopot

Zapraszamy na koncert, który jest retrospekcją dotychczasowych dokonań Artysty.

Zapisz się na newsletter

Otrzymuj powiadomienia o najnowszych wydarzeniach!