Tytuł


MIĘŚNIE postdramatic brutal circus

MIĘŚNIE postdramatic brutal circus

Rodzaje biletów


25.00 PLN
Bilet dodatkowy, miejsca nienumerowane

Wybierz termin„MIĘŚNIE postdramatic brutal circus” to spektakl muzyczny przedstawiający postapokaliptyczną walkę pomiędzy ostatnimi żywymi a potworami w białych garniturach. Przedstawienie zainauguruje plenerową scenę na patio Teatru Ochoty.

Uwaga! W spektaklu wykorzystywane są światła stroboskopowe.

Premiera: 15 czerwca 2017

Mięśnie – zespół muzyczny, twórcy widowisk łączących klimat postpunkowego koncertu z estetyką kabaretu.Twórczość Mięśni wpisuje się w kanon współczesnej piosenki artystycznej czerpiącej z takich gatunków muzycznych, jak funk, rock, punk, a nawet jazz. Sami artyści określają się mianem post-punk theatre funky group.

Zespół po trzech latach istnienia wydał debiutancki album pt. „Mięśnie”, który ukazał się nakładem Wytwórni Muzycznej MTJ 26 maja 2014 roku. Występowali na Festiwalu Dekonstrukcji Słowa w Częstochowie, w ramach Letniego Ogrodu Teatralnego w Katowicach, Festiwalu Konfrontacje Sztuki Kobiecej w Polskiej Filharmonii Sinfonia Baltica w Słupsku, Festiwalu Otwarta Ząbkowska w Warszawie i 320 metrów pod ziemią w Kopalni Guido w Zabrzu. W 2014 zapewnili również oprawę muzyczną do słuchowiska „Przyjdzie Mordor” i nas zje (reż. Paweł Łysak) w Radiu RDC na motywach fabularyzowanego reportażu Ziemowita Szczerka, a w 2015 także do słuchowiska „Implozja” w reż. Pawła Łysaka, na podstawie tekstu Małgorzaty Sikorskiej-Miszczuk przygotowanego przez Program 2 Polskiego Radia we współpracy z Teatrem Powszechnym w Warszawie z okazji festiwalu Otwarta Ząbkowska.

Polub Nas


Proponujemy również


Phantom - Upiór w Operze

Teatr Muzyczny w Lublinie

Splot pasji i namiętności, dialektyka piękna duszy i muzyki oraz przejmującej brzydoty cielesnej…

Teatr Witkacego

Zakopane

Szanowni Państwo, Serdecznie zapraszamy do Teatru Witkacego w Zakopanem.

Andrzej Dziuk - reżyser i autor scenariusza: "Na przełęczy" (1889) Stanisława Witkiewicza to…

Zapisz się na newsletter

Otrzymuj powiadomienia o najnowszych wydarzeniach!