Tytuł


Lato w mieście - Biesiada Disco Polo - koncerty: Sławomir, Afterparty, Freaky Boys
3

Lato w mieście - Biesiada Disco Polo - koncerty: Sławomir, Afterparty, Freaky Boys

Sławomir

Swoją karierę muzyczną i warsztat szlifował w Nowym Jorku, w Watermill Center na Long Island. Po sukcesach w USA, zdobyciu publiczności i fanów, szczególnie ze środowiska polskich kierowców trucków Sławomir przygotował pierwszy singiel na rynek ojczysty pt „MEGIERA”.

Utwór z miejsca podbił serca polskich słuchaczy. W tej chwili ma już ponad 7 mln wyświetleń na YT. W teledysku nakręconym do utworu udział wzięły gwiazdy polskiego kina: Ewa Kasprzyk, Krzysztof Kiersznowski, Lech Dyblik, Witold Dębicki oraz muza artysty Magdalena „Kajra” Kajrowicz. Teledysk jest dobrą okazją, by porozmawiać o dystansie do siebie, kryzysie męskości i o tym jak mężczyźni postrzegają kobiety (3 kreacje Ewy Kasprzyk). Zdjęcia do klipu odbyły się w polskiej wsi Konina oraz za granicą, a budżet przekroczył 15 000$. 

W Ojczyźnie Sławomir występuję wraz z zespołem “Trzymamy się Zapały”, który tworzą
czołowi muzycy z Warszawy. Tuż po przyjeździe do Ojczyzny, Sławomir został godnie powitany przez władze Warszawy
oraz zaproszony do popularnego programu “Jaka to melodia”, gdzie wraz z zespołem promował drugi singiel “Ni mom hektara”, który również doczekał się znakomitego wideoklipu.

Trzecim, równie udanym singlem Sławomira został utwór „ Aneta” nagrany z udziałem legendarnej grupy VOX. W rolę Anety w teledysku wcieliła się Małgorzata Socha. Sławomir zaprezentował utwór na żywo podczas Sopot Hit Festival w Operze Leśnej. 

Obecnie Sławomir kończy nagrania do debiutanckiego Longpleja, który powstał dzięki środkom przekazanym przez Fanów Sławomira.

Debiutancki teledysk „Megiera”

Teledysk „Ni mom hektara”

Aneta

www.facebook.com/slawomirfunpage/ 

 

Afterparty

Zespół AFTER PARTY w ciągu 3 lat wbił się w czołówkę polskiej muzyki tanecznej. Koncerty zespołu to mega wydarzenie i mega show. Zespół w ciągu 3 lat nagrał 10 teledysków i wydał 2 płyty długogrające, a ich piosenki nie schodzą z pierwszych miejsc list przebojów.. Mega sukcesem zespołu było zajęcie 1 miejsca na Festiwalu w Kobylnicy gdzie za piosenkę TYLKO ONA JEDYNA otrzymali statuetkę za hit lata 2013 w głosowaniu widzów na antenie POLO TV . Teledysk "Bujaj się" na portalu Youtube obejrzało już ponad 20 mln osób , Piosenka Tylko Ona Jedyna na liczniku ma już ponad 50 mln wyświetleń i cały czas rośnie, cały kanał youtube zespołu After Party obejrzało już ponad 300 mln osób. Zespół AFTER PARTY koncertował miedzy innymi w Szkocji , Szwecji , Niemczech, Angli ,Canadzie , i dwukrotnie w USA . 

  • PATRYK PEGZA – vocalista , aranżer, song writer, music production
  • MARIUSZ PAWLAK – Dj navigator , akustyk
  • BARTEK KOŁODZIEJ- Tancerz
  • MACIEJ NOWAK – Tancerz

AFTER PARTY - Dzisiaj Ty jutro Ja

AFTER PARTY - Wciąż na ciebie czekam

www.facebook.com/lAfterParty/ 

 

Freaky Boys

Zespół Freaky Boys powstał w 2012 roku.
W skład zespołu wchodzi Krystian Nowak, Kamil – Dj. Camilion oraz urocze tancerki. Największe przeboje zespołu Freaky Boys: ''Do białego rana'', ''Moje serce bije bum bum'', ''Chciałbym się zakochać w T

Freaky Boys - Chodź jeszcze raz 

Freaky Boys - Nie wiem

Freaky Boys - Do Białego Rana 

www.facebook.com/freakyboysofficial  

Polub Nas


Proponujemy również


Festiwal Globaltica 2019

Park Kolibki, Gdynia

GLOBALTICA to wyjątkowe wydarzenie w letnim kalendarzu imprez kulturalnych.

Akompaniator

Scena Teatralna NOT, Gdańsk

Niesamowite aktorskie tour de force Edyty Olszówki i Piotra Polka.

To z pewnością najpopularniejsze i najbardziej lubiane dzieło J. Straussa. Historia pięknej Cyganki…

Zapisz się na newsletter

Otrzymuj powiadomienia o najnowszych wydarzeniach!