Tytuł


Koncert Sylwestrowy pt „GRANDE AMORE”
2

Koncert Sylwestrowy pt „GRANDE AMORE”

Wykonanie: grupa LEONVOCI wraz z Orkiestrą Kameralną Filharmonii Tarnopolskiej

Zapraszamy na niezwykły Koncert Sylwestrowy "Grande Amore", w czasie którego czterech utalentowanych młodych artystów tworzących kwartet tenorów LEONVOCI, który z sukcesami wystąpił w ubiegłorocznej edycji programu TVN „MAM TALENT”, wykona dla Państwa największe światowe przeboje arii operowych, musicalowych, muzyki pop oraz najpiękniejsze utwory z repertuaru Andrea Bocelli, grupy Il Divo, Canadian Tenors oraz grupu Il Vuelo.

Orkiestra symfoniczna Filharmonii Tarnopolskiej pod batutą Maestro Wojtka Mrozka i z udziałem znakomitych wykonawców wyczaruje dla Państwa atmosferę rodem z Musikverein, gdzie Nowy Rok wita się przy dźwiękach najpiękniejszych szlagierów wszechczasów.

LEONVOCI

To obecnie jedna z najlepszych grup tenorowych na świecie. Repertuar powstał na kanwie najpiękniejszych arii i piosenek zarówno opery jak i pop kultury. Młodzi, znakomici wokaliści nie mają sobie równych. Grupa posiada w swoim repertuarze największe światowe przeboje w doskonałym opracowaniu na cztery głosy męskie. Każdy ich koncert jest świętem muzyki wokalnej a publiczność uwielbia ich miły i estetyczny wizerunek. 

Wydarzeniem z ostatniej chwili było zakwalifikowanie się grupy do półfinałów ubiegłorocznej edycji MAM TALENT owacjami na stojąco oraz oceną jury na trzy razy tak.

Polub Nas


Proponujemy również


Gordon Haskell

Klub Atlantic, Gdynia

Niektórzy porównują jego twórczość i chropowatą barwę do takich wykonawców jak Leonard Cohen…

Mayday. Run For Your Wife

Centrum Kultury w Gdyni

Najzabawniejsza teatralna produkcja Trójmiasta!

Zapisz się na newsletter

Otrzymuj powiadomienia o najnowszych wydarzeniach!