Tytuł


KABARET Z KONOPI

KABARET Z KONOPI

Prezydent Miasta Tczewa oraz Centrum Kultury i Sztuki serdecznie zapraszają mieszkańców grodu Sambora na Święto patronki Tczewa.

Kabaret z Konopi

Kabaret zawiązał się w 2004 roku choć faktyczną datą urodzin jest data pierwszego występu 16.04.2005, gdzie podczas kieleckiego KOKSu zdobył pierwszą Nagrodę Publiczności. Działalność estradowa stała się pasją i sposobem na życie.

Kabaret zobył kilkanaście Nagród Publiczności oraz jest laureatem kilkudziesięciu festiwali kabaretowych takich jak: KOKS, PKS, Dowcipakery, Mulatka, Fermenty, PAKA, Kopytko, Festiwal Dobrego Humowu, Zostań Gwiazdą Kabaretu, Japko itp.

Przez lata działalności w naszym kabarecie gościliśmy wiele utalentowanych osób, jednak to właśnie obecny skład ma największy dorobek i potencjał do wykorzystania. Znamy się i rozumiemy bez słów co niesamowicie procentuje na scenie. To po prostu trzeba zobaczyć na żywo!

W skład kabaretu wchodzą:

KRZYSZTOF KUBALSKI - LIDER ZAŁOŻYCIEL KONFERANSJER

W kabarecie od początku jego istnienia. Autor większości tekstów a czasami muzyki. Gra, śpiewa, łysieje. Uroda typowo radiowa sprawiła że słychać go w Radiu Fama.

NORBERT ORŁOWICZ - AKTOR MUZYK KOMPOZYTOR

W kabarecie od końca 2005 roku. Niezwykle charakterystyczny a ostatnio... silny! Wrodzone zdolności do improwizacji i siła sprawiają, że potrafi podnieść każdy suchar.

RADOSŁAW KIELCH - AKTOR WOKALISTA PARODYSTA

W zielonym składzie od wiosny 2012. Twórca najbardziej nieprzewidywalnych postaci! Prywatnie spełnia marzenia ze studiów bo został Ninją... w zespole Ninja Syndrom.

Polub Nas


Proponujemy również


Festiwal Globaltica 2019

Park Kolibki, Gdynia

GLOBALTICA to wyjątkowe wydarzenie w letnim kalendarzu imprez kulturalnych.

Yasmin Levy

Stary Maneż, Gdańsk

Artystka wystąpi w Polsce już wiosną 2019r.

Zapisz się na newsletter

Otrzymuj powiadomienia o najnowszych wydarzeniach!