Tytuł


JURKI oraz Made in China
3

JURKI oraz Made in China

W Niedziele 18 sierpnia od godz. 17.00 zapraszamy na wieczór pełen humoru.
Dużą dawkę rozrywki zagwarantują nam kabarety JURKI oraz Made in China.  więcej

Kabaret JURKI pochodzi z Zielonej Góry. Istnieje od 1994r. JURKI tworzą: Agnieszka Marylka Litwin, znany Wojtek Kamiński, Przemysław Sasza Żejmo, Marek Litwin.

Czwórka scenicznych indywidualności. Doskonale potrafią nawiązać kontakt z publicznością. Dynamiczni, śmieszni, z treścią i dużą dawką improwizacji.

 

"Last minute" - to najnowszy program kabaretu JURKI.
Żyjemy w biegu, na huśtawce, na krawędzi, na kredyt, wszystko odkładamy na ostatnią chwilę, albo kręcimy się w kółko jak bąki na pleckach i nie możemy ruszyć z miejsca. A życie nie będzie na nas czekać, a marzenia same się nie spełnią. Nie czekajmy do ostatniej chwili, metronom nie śpi... tik tak tik tak tik tak...

„Święta polskie”
Święta mają to do siebie, że zawsze się kończą. Czasem kończą się ot tak, po prostu. Innym razem, tak jak zwykle. A czasem kończy je jakaś głębsza refleksja albo wymiana zdań, czynów, pieniędzy, a nawet i żon. Warto świętować, bo zawsze możemy się czegoś nauczyć. Jak zrobić orła w śmietanie? O czym rozmawiać nad grobem? I co robi ninja w jasełkach? Przy naszym stole każdy znajdzie dla siebie dodatkowe nakrycie. Zapraszamy do świętowania przy suto zastawionym programie z kabaretem Jurki.

Kabaret Made In China w programie pt. - "Tylko dla widzów dorosłych" i inne skecze (50 – 90 minut)

Gołe baby, twardzi faceci, szybkie samochody i drinki z palemką! Zapomnijcie o tym.

 

W swoim najnowszym programie kabaret Made In China opowiada o rzeczach, o których nie chcielibyśmy się nigdy dowiedzieć ale niestety wszyscy się już dowiedzieliśmy. I jakoś musimy z tym żyć. Kabareciarze zaskakują pomysłami, operują sarkazmem i groteską opisując paradoksy rzeczywistości Program jest dowcipny i ironiczny, z dystansem do siebie i do świata. Skecze są dobre. Piosenki nie są dobre. Nie są też złe. Po prostu ich nie ma. Kabaret tworzą Katarzyna Sobieszek, Sławek Kaczmarek i Artur Walaszek. Na występy przyjeżdżają przeważnie z Zielonej Góry. Twierdzą, że w Zielonej Górze można zostać albo żużlowcem, albo kabareciarzem albo kimś innym. Oni wybrali kabaret choć bycie kimś innym też kusi. Istnieją od piętnastu lat, jubileuszy nie świętują, kochają konie, dobrą muzykę i literaturę oraz chcą by na świecie zapanował pokój – po prostu idealni kandydaci na „miss polonia”. A gdy już pokój zapanuje to wtedy... Gołe baby, twardzi faceci, szybkie samochody i drinki z palemką!

 

Zapraszamy do Kosakowskiego Centrum Kultury w Pierwoszynie ul. Kaszubska 11.

Polub Nas


Proponujemy również


Teatr Witkacego

Zakopane

Szanowni Państwo, Serdecznie zapraszamy do Teatru Witkacego w Zakopanem.

Zapisz się na newsletter

Otrzymuj powiadomienia o najnowszych wydarzeniach!