Tytuł


CUGOWSCY wielki finał

CUGOWSCY wielki finał

Największe miasta, hale, sceny plenerowe i wielotysięczna publiczność. Tak od początku zeszłego roku wyglądają koncerty zespołu CUGOWSCY.

 więcej

W tym roku wspólna trasa legendy polskiego rocka, Krzysztofa Cugowskiego i jego synów Piotra i Wojciecha, będzie miała swój finał.

Wyjątkowe wydarzenie, pełne muzycznych niespodzianek, zostało zaplanowane na 12 maja 2018 roku w lubelskiej Hali Globus. Artyści, od zawsze zakochani w Lublinie, nie wyobrażali sobie innego miejsca, w którym mogliby podsumować trasę "Zaklęty krąg", promującą  pierwszy album zespołu CUGOWSCY.

Muzyczny projekt Krzysztofa Cugowskiego, wieloletniego frontmana Budki Suflera i jego synów - Piotra i Wojciecha, tworzących grupę Bracia, powstał w 2016 roku i od początku budził ogromne zainteresowanie publiczności. Skrzyżowanie muzycznych dróg rodziny CUGOWSKICH zaowocowało albumem „Zaklęty krąg”, który miał swoją premierę 30 wrześniu 2016 roku. Kilka tygodni później wystartowała trasa promująca wydawnictwo. Każdy koncert zespołu spotykał się z gorącym przyjęciem publiczności i zbierał świetne recenzje. W maju zespół CUGOWSCY podsumuje wspólne koncertowanie.

Na scenie hali Globus spotkają się ponownie dwa muzyczne pokolenia. Zespół "Bracia", którego znakiem rozpoznawczym są mocne gitarowe riffy, ale również nastrojowe ballady, połączy swe siły z Krzysztofem Cugowskim, który tym razem oprócz rockowych evergreenów  zaprezentuje także swoje rhythm'n'bluesowe i bluesowe fascynacje. Zestawienie artystycznych  indywidualności gwarantuje niezapomniane, muzyczne wrażenia. Widowisko dopełni znakomita sekcja dęta. Rockowe trio zaprosi również na scenę dwa wyjątkowe, damskie głosy.

Finałowy koncert będzie niepowtarzalną okazją, żeby na żywo usłyszeć utwory ze wspólnego albumu zespołu CUGOWSCY. Pieczołowicie przygotowywane wydarzenie  zostanie zarejestrowane i ukaże się na DVD.

Zapraszamy na pełne żywej, rockowej energii widowisko!

Polub Nas


Proponujemy również


Festiwal Globaltica 2019

Park Kolibki, Gdynia

GLOBALTICA to wyjątkowe wydarzenie w letnim kalendarzu imprez kulturalnych.

Po udanych trasach koncertowych i świetnie przyjętej płycie "Drony", FISZ EMADE TWORZYWO powraca…

Zapisz się na newsletter

Otrzymuj powiadomienia o najnowszych wydarzeniach!