Tytuł


Biesiada Disco Polo /Classic, Shazza, Fanatic/
3

Biesiada Disco Polo /Classic, Shazza, Fanatic/

Zapraszamy do Tczewa na imprezę Disco Polo. Wystąpią Classic, Shazza, Fanatic.

Rodzaje biletów


10.00 PLN
miejsca nienumerowane

Wybierz termin


Kup bilet

Classic

Muzykę disco polo Classic tworzy od roku 1992, nie schodząc od tego czasu z polskich scen oraz będąc wymienianym w każdym zestawieniu jako jeden z najlepszych bandów tego gatunku.

W czasie swojej działalności scenicznej wydał 12 albumów, na których znalazły się takie hity jak: „Jolka, Jolka”, „Hej czy Ty wiesz”, „Zabrałaś mi lato” czy „Jeszcze dzień, najwyżej dwa”.

Classic to nie tylko nagrane płyty, ale też koncerty na żywo. Dotychczas zespół wychodził na scenę……. razy – zarówno w Polsce jak i za granicą (między innymi w USA i Kanadzie).

Skład zespołuRobert Klatt /założyciel i lider zespołu Classic/ i Mariusz Winnicki.

Classic- To nie przyjaźń tylko miłość

www.classic.org.pl

 

Shazza

Absolwentka Szkoły Muzycznej w klasie fortepianu. Zmysłowa, wrażliwa na otoczenie i ludzi oraz muzykę klasyczną, obdarzona nietuzinkowym tembrem głosu. Z powodzeniem zadebiutowała w 1992 r. w muzyce popularno-rozrywkowej, występami z grupą TOY BOYS, grając na instrumentach klawiszowych.

Debiutem wokalnym było wydawnictwo "Sex appeal" wydane przez wiodącą wówczas firmę fonograficzną J & J w 1993 r. Piosenki z tego albumu "Szept", "Czego chcesz", "Jesteś moim ideałem", zdobyły liczne grono słuchaczy i wielbicieli.

Album "Czego chcesz" wydany w 1994 r. przez amerykańską firmę Euro Cd Connection w Chicago, został ciepło przyjęty przez Polonię i rozgłośnie w Stanach i Kanadzie, otwierając Shazzie drogę do koncertów na tym kontynencie. Od tego czasu Shazza już 25 lat poprzez media i kontakt z publicznością na koncertach, wypełnia zainteresowania muzyczne i spełnia oczekiwania tych, którzy są z nią i przy niej.

W 2017 roku Shazza obchodzi Jubileusz 25 lat pracy artystycznej.

SHAZZA- Szalony, wymyślony

www.shazza.com.pl

 

Fanatic

W 1989 roku trzech młodych chłopaków,założyli zespół, który ostatecznie przyjął nazwę FANATIC. Nieznana nikomu grupa bardzo szybko stała się popularna w okolicach Żyrardowa. Swoją pierwszą kasetę pt. Wszystko się zmieniło nagrali w domowych warunkach, mimo to stała się ona hitem i podbiła serca wielu ludzi. Największym przebojem debiutanckiej kasety stał się utwór pt: Czarownica - Rzeki przepłynąłem, góry pokonałem, który był grany i śpiewany nie tylko w naszym kraju.

Tak rozpoczęła się era muzyki disco polo, a wraz z nią współpraca zespołu z firmą fonograficzną Blue Star. Zespół został uznany za pionierów muzyki disco polo, zwanej też muzyką chodnikową. Swoje kolejne materiały nagrywali już w bardziej profesjonalnych studiach nagraniowych w Warszawie i Łodzi. Rozpoczął się dla zespołu bardzo pracowity okres czego owocem były kolejne kasety i płyty: Spadaj mała, Inne życie, Łatwa dziewczyna, Wakacyjna przygoda, Miłości sens, Nowy rozdział, Magia słów, Zakochany chłopak, Długie drogi, Tak Cię pragnę.

Utwory z kaset i płyt zajmowały czołowe miejsca na listach przebojów. Piosenki bawiły publiczność na prywatkach, zabawach, piknikach i weselach. Fanatic występował na wszystkich większych scenach w Polsce m.in. w Sali Kongresowej, w Spodku w Katowicach, na festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu i w Arenie w Poznaniu. Koncertował również poza granicami kraju m.in. w USA, Kanadzie, Niemczech i Austrii.

Zespół ma na swoim koncie wiele nagród i osiągnięć, w tym platynowe i złote płyty oraz liczne puchary i wyróżnienia. Grupa w tym samym składzie Jurek Ślubowski, Leszek Nowakowski i Sławek Osuchowski bawi publiczność do dnia dzisiejszego.

Członkowie zespołu: Jurek Ślubowski, Leszek Nowakowski i Sławek Osuchowski.

FANATIC - Mrugam do Ciebie

www.fanatic.org.pl

Proponujemy również


U2 Symfonicznie

Gdynia Arena

Niezwykłe wydarzenie U2 Symfonicznie, które miało swoją premierą w Poznaniu ubiegłego roku, powraca…

Już 22 lipca w Operze Leśnej wystąpi Sandra oraz Thomas Anders i Modern…

"Koncert Muzyki Filmowej" - Nadzwyczajna produkcja koncertowa! Niezwykła i ogromna scena, multimedia, tancerze.…

Zapisz się na newsletter

Otrzymuj powiadomienia o najnowszych wydarzeniach!