Tytuł


Zwierzenia bezrobotnego aktora 2. Indianie atakują.

Zwierzenia bezrobotnego aktora 2. Indianie atakują.

Teatr na Plaży zaprasza 20 stycznia na gościnny spektakl „Zwierzenia bezrobotnego aktora 2. Indianie atakują.” w wykonaniu Marcina Zarzecznego.

Zwierzenia bezrobotnego aktora 2. Indianie atakują.’ Dzikie pościgi konne, sceny batalistyczne, realizm życia i śmierci. I to w 8d. To wszystko czego nie zobaczycie w kolejnej części Zwierzeń bezrobotnego aktora. Mały budżet. Żaden w zasadzie. No to wiadomo. Tak naprawdę to też jeden aktor będzie i te sceny batalistyczne to chyba sam zagra. Ale uparł się. Co takiemu zrobisz? Zwolnisz go? Jak nie ma z czego. I tak bezrobotny. A, konia żadnego też nie będzie, ale pościg będzie. Za życiem. Za szczęściem. Za miłością. O codzieność chce się dbać. Przynajmniej tak mawiają starzy bezrobotni Indianie. Do tego dołóżmy prawdziwego bezrobotnego aktora, kontynuację jego historii, trochę bezrobocia dorzućmy i szczyptę dziwnego sukces. I gotowy mamy dramat. Życiowy. Na jednego aktora. Najlepiej bezrobotnego.
Przynajmniej czasami. Dobra, już koniec.
Koniec.

Marcin Zarzeczny wraca z kontynuacją historii Bezrobotnego Aktora. To druga część serialu teatralnego inspirowana doświadczeniami związanymi z poszukiwaniem pracy przez autora tekstu. Pierwsza część została wystawiona blisko sto razy w kilkudziesięciu miastach Polski, Niemiec, Islandii, Indii i Iranu.

„Zwierzenia bezrobotnego aktora 2. Indianie atakują.”

Tekst, reżyseria, opracowanie muzyczne – Marcin Zarzeczny

Polub Nas


Proponujemy również


John Scofield w Gdańsku

Stary Maneż, Gdańsk

Zapraszamy na kolejny koncert z cyklu Ikony Jazzu. Tym razem bohaterem wieczoru będzie…

John Scofield w Gdańsku

Stary Maneż, Gdańsk

Zapraszamy na kolejny koncert z cyklu Ikony Jazzu. Tym razem bohaterem wieczoru będzie…

Kabaret JURKI Pochodzi z Zielonej Góry. Jurki powstały w 1994 roku i do…

Zapisz się na newsletter

Otrzymuj powiadomienia o najnowszych wydarzeniach!