Tytuł


Trio The ThreeX w muzyczno-komediowym programie „Mindbowing”.

Trio The ThreeX w muzyczno-komediowym programie „Mindbowing”.

Zwariowane show 30 marca br. o godzinie 18:00 w kinie "Sokół" na dwoje skrzypiec i fortepian, pełne humoru i wirtuozerii, z elementami sztuk cyrkowych i tańca w wykonaniu "The ThreeX". Muzycznym środkiem wyrazu są własne aranżacje sięgające od muzyki romantycznej, przez tango i jazz, aż po muzykę filmową i rozrywkową.

The ThreeX to trio muzyczno-kabaretowe. Ich autorskie show na dwoje skrzypiec i fortepian pełne jest humoru i wirtuozerii, z elementami sztuk cyrkowych i tańca. Muzycznym środkiem wyrazu są własne aranżacje sięgające od muzyki romantycznej, przez tango i jazz, aż po muzykę filmową i rozrywkową. W skład zespołu, który działa nieprzerwanie od 15 lat, wchodzą laureaci międzynarodowych konkursów, absolwenci renomowanego uniwersytetu muzycznego w Wiedniu, którzy mimo młodego wieku współpracują z największymi nazwiskami branży muzycznej. Różnorodność charakterów, świetny warsztat, obycie sceniczne i profesjonalizm jaki prezentują w każdym aspekcie gry, sytuują The ThreeX w światowej czołówce zespołów kameralnych tego typu, czego dowodem jest zdobycie złotego medalu na prestiżowym konkursie muzyki kameralnej w Japonii oraz ponad 250 występów na całym świecie.

"Ten wspaniały zespół, w sposób niezwykle wyrafinowany, łączy różnorodne gatunki muzyczne z elementami komicznymi, zachowując przy tym najwyższy poziom wykonawczy. Słuchanie ich na żywo to niezwykłe artystyczne doświadczenie."
Prof. Edward Zienkowski
(Wiedeński Uniwersytet Muzyczny)

"Ten świetny zespół znakomicie kontynuuje rozwinięte w Polsce elementy zabawy muzycznej, począwszy od krotochwilnych dzieł XVII-wiecznego baroku, poprzez znane poczucie humoru Chopina, a nawet z gruntu podejrzaną twórczość Waldemara Malickiego, który po usłyszeniu zespołu The ThreeX postanowił dobrowolnie oddać się w ręce organów ścigania."
Waldemar Malicki

"The ThreeX jest jedną z najlepszych grup muzyczno-komediowych na rynku."
Zoltan Kiss (Mnozil Brass)

 

Polub Nas


Proponujemy również


Festiwal Globaltica 2019

Park Kolibki, Gdynia

GLOBALTICA to wyjątkowe wydarzenie w letnim kalendarzu imprez kulturalnych.

Teatr Witkacego

Zakopane

Szanowni Państwo, Serdecznie zapraszamy do Teatru Witkacego w Zakopanem.

Zapisz się na newsletter

Otrzymuj powiadomienia o najnowszych wydarzeniach!