Tytuł


"Symfonia zmysłów" - Walentynkowy pokaz filmu niemego z muzyką na żywo (Janusz Zdunek + Marienburg)

"Symfonia zmysłów" - Walentynkowy pokaz filmu niemego z muzyką na żywo (Janusz Zdunek + Marienburg)

Z okazji Walentynek zapraszamy na niezwykły pokaz kina niemego z muzyką na żywo!

Projekcji filmu „Symfonia zmysłów” C. Browna (1926r) towarzyszyć będzie muzyka w wykonaniu  Janusza Zdunka (trębacz m.in. KULT) i zespołu Marienburg.

To jednak nie koniec atrakcji, które przygotowaliśmy na tą okazję.

Wszystkich zakochanych serdecznie zapraszamy również do zrobienia sobie pamiątkowego - walentynkowego zdjęcia. Dodatkowo podczas imprezy przeprowadzimy konkurs, podczas którego będzie można wygrać voucher na romantyczną kolację w Restauracji YOU. (Pl. Hallera 20, Tczew).

Po projekcji filmu nie wyrzucajcie swoich biletów, bo przydadzą się jeszcze! Na posiadaczy biletu na "Symfonię zmysłów" w Restauracji YOU. czeka 10% zniżka.

 

Symfonia zmysłów (1926r.), reż. C. Brown

Symfonia zmysłów to melodramat opowiadający historię dwóch przyjaciół z dzieciństwa,  którzy zakochują się w jednej kobiecie.

Po powrocie do cywilnego życia jeden z nich – Leo - zostaje zauroczony przez Felicitas - żonę bogatego hrabiego. Leo zabija hrabiego w pojedynku za co zostaje skazany na kilka lat służby w Afryce, wówczas zwraca się z prośbą do przyjaciela Ulrich,a aby ten opiekował się Felicitas do czasu jego powrotu. Ulrich w czasie nieobecności przyjaciela żeni się z Felicitas, która nigdy nie powiedziała mu, co łączy ją z Leo. Po powrocie z Afryki Leo stara się trzymać z daleka od przyjaciela i kobiety, którą kocha. Felicitas wykorzystuje każdą okazję aby z Leo uczynić swojego kochanka…

Film ten uczynił z Grety Garbo międzynarodową gwiazdę i ikonę kina.

 

Janusz Zdunek + Marienburg

Trio trąbka-bas-perkusja, które penetruje przeróżne obszary muzyczne czerpiąc z różnorodnych inspiracji - od eksperymentu, twórczości ludowej poprzez jazz do rocka. Projekt Marienburg brał udział w nagraniach płyt Pop Dom, Miasto Nic, Jedzie, Numery, nagrał muzykę do filmów Pokonać siebie i Autonaprawa oraz wykonuje na żywo ścieżkę dźwiękową do filmów niemych.

 

Janusz Zdunek

Trębacz i kompozytor. Zaczynał w grupach Pegaz oraz Mazzoll & Arhythmic Perfection. Lider projektów 4 Syfon, 5 Syfon, 3, Minus, Marienburg, Ensemble, kompozytor muzyki do filmów, członek kultowego KULTu, formacji Kasia i Wojtek oraz Buldog.

  

Ireneusz Kaczmar

Gra na gitarze basowej. Zaczynał w zespołach Striptease i Baca Band, współzałożyciel alternatywnej formacji Deneuve, współpracuje z: Etna Kontrabande, Harfa Gospel Choir, Pabieda, Ilona Damięcka-Gliwa, Holy Guns.

 

Rafał Baca

Gra na perkusji i instrumentach perkusyjnych. Debiutował w punkowej formacji Pluton, współzałożyciel Baca Bandu, Striptease’u i Deneuve, współpracuje z: Armagedon, Pabieda, Dead Flowers, Kuśka Brothers, LONT, Wojtek Bryll Group.

Polub Nas


Proponujemy również


Teatr Witkacego

Zakopane

Szanowni Państwo, Serdecznie zapraszamy do Teatru Witkacego w Zakopanem.

Zapraszamy na FESTIWAL DZIECI (7-8 września, Gdynia)

Zapisz się na newsletter

Otrzymuj powiadomienia o najnowszych wydarzeniach!