Tytuł


Sylwester w Teatrze

Sylwester w Teatrze

Pierwszy sylwester w historii Miniatury! Dorosłych zapraszamy na spektakl „Café Panika” na podstawie opowiadań Rolanda Topora i artystyczną imprezę sylwestrową.

Zapraszamy na pierwszego sylwestra w historii Teatru Miniatura! O 19.00 zobaczycie przedstawienie „Café Panika” na podstawie opowiadań Rolanda Topora, francuskiego pisarza i grafika, znanego z surrealistycznego klimatu swoich dzieł. Później odbędzie się teatralna impreza sylwestrowa w klimacie prosto z twórczości Topora, którą zakończymy o 0.30 kieliszkiem szampana i złożeniem sobie życzeń.

Do zabawy zagra nam Banda Topora, muzycy znani m.in. ze współpracy z Tymonem Tymańskim i Marcinem Świetlickim: Przemysław Bartoś, Zofia Bartoś, Tomasz Koper, Weronika Kulpa, Marcin Gałązka. Usłyszycie aranżacje utworów The Police, The Cardigans, The Cure, New Order, The Rolling Stones, Maanam, Republika i innych oraz bogatą składankę DJ-a Rolanda w klimatach pop-rock, post-disco, r&b, new wave, rock’n’roll. 

Cena 150 zł od osoby, w tym spektakl, poczęstunek w formie szwedzkiego stołu, wino, kieliszek szampana, oprawa muzyczna: zespół i sety djskie. Czas trwania: 19.00–0.30

Bilety do nabycia do 15 grudnia w kasie Teatru Miniatura (rezerwacja: 601 628 377, bilety@teatrminiatura.pl) lub na interticket.pl.

Polub Nas


Proponujemy również


Czy myśleliście kiedyś, aby znaleźć się na koncercie Led Zeppelin?

Cats, Les Miserables, The Lion King, Notre Dame de Paris, Metro, Evita, Jesus…

Zapisz się na newsletter

Otrzymuj powiadomienia o najnowszych wydarzeniach!