Tytuł


STAND-UP Comedy Fest

STAND-UP Comedy Fest

Zapraszamy na jedno z większych wydarzeń komediowych w Polsce!  więcej

Czołówka najlepszych polskich komików już 2.08 w Operze Leśnej w Sopocie zaprezentuje Wam swoje programy, które rozbawią Was do łez! Na jednej scenie wystąpią: Rafał Pacześ, Łukasz Lotek Lodkowski, Kacper Ruciński, Michał Leja, Wiolka Walaszczyk, Janusz Pietruszka, Tomasz Boras Borkowski i Paweł Chałupka. Przygotujcie się na dobrą zabawę! 

Rafał Pacześ

Urodzony w 1990 roku. Aktywny na scenie od 2012 roku. Jego występy można było zobaczyć na platformie NETFLIX oraz na antenach większości polskich stacji telewizyjnych (TVP1, TVP2, TVP ROZRYWKA, COMEDY CENTRAL POLSKA, POLSAT, TVN) jako pierwszy stand-uper w Polsce wystąpił na Stand-Upowej scenie najpopularniejszego talk-show w Polsce „Kuba Wojewódzki show” którą inaugurował, pojawiał się na niej aż trzykrotnie.

Jego godzinny special „Zaczynam Rozumieć” opublikowany na platformie YouTube osiągnął wynik 9 milionów wyświetleń co uplasowało go na czwartym miejscu prestiżowego rankingu „Polityki” top 10 filmów polskiego YouTube w 2018 roku.

Aktualny special stand-upowy Rafała tylko w 2018 r na żywo obejrzało ponad 30 tysięcy widzówTym samy pobił rekord frekwencji widzów na solowym programie stand-upowym w Polsce. Jego aktywność to nie tylko występy na żywo. Zagrał w serialu komediowym Abelarda Gizy pt.”Kryzys” . Jako on sam zagrał w komedii pt. „Juliusz” (Konkurs Główny Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, premiera 14 września 2018r) Jest autorem felietonów w miesięczniku „Głos Mordoru”. Aktualnie produkuje autorski program motoryzacyjno-komediowy pt. „Czarna Wołga”.

Łukasz "Lotek" Lodkowski

Aktywny komik od 1985r. Właśnie wtedy na świat przyszedł Lotek, który posiada coś czego zazdroszczą mu inni komicy, mianowicie wrodzony talent do rozśmieszania ludzi. 

Już w roku 2012 po raz pierwszy pobrał swoje pierwsze honorarium za występ. Po tym wydarzeniu na polskiej scenie komediowej wszystko się zmieniło i nic już nie było takie samo. Od początku swojej działalności scenicznej Lotek pokazał, że poradzi sobie na największych polskich scenach: Katowicki Spodek, Gdańska Ergo Arena, Warszawski Torwar, to tylko niektóre areny na których Lotek wielokrotnie pokonywał przepony swoich widzów. Rekordowe ilości odsłon jego występów na YouTubie są dowodem na to, że publiczność się nie myli.

Zaraźliwy śmiech, modulowanie głosem, niepowtarzalny sposób bycia i profesjonalizm tego Artysty powodują, że jego występy na długo pozostają w pamięci.

Kacper Ruciński

Pionier polskiej sceny stand-upowej. Człowiek, który dekadę temu swoimi występami na festiwalach kabaretowych „zmuszał” organizatorów do tworzenia kategorii „Stand-up Comedy”. 

Zdobywca niezliczonych nagród i wyróżnień, scenarzysta, aktor, improwizator, prezenter telewizyjny, ale przede wszystkim Stand-uper. Współzałożyciel i członek pierwszego projektu stand-upowego „Bez Cenzury” w którym u boku Katarzyny Piaseckiej i Abelarda Gizy przecierał szlaki dla dobrze znanego dzisiaj wszystkim stand-upu. Jego występy to mieszanka abstrakcji, błyskotliwych dygresji, nierzadko kontrowersyjnych komentarzy rzeczywistości. To co wyróżnia Kacpra na polskiej scenie stand-upowej to nieprawdopodobna zdolność improwizowania. 

Artysta jest w stanie stworzyć historie, świat i bohaterów wykorzystując informacje, które otrzymał będąc już na scenie - tu i teraz - co jak mawia sam Kacper Ruciński, działa na publiczność najlepiej.

Michał Leja

Stand-uper, improwizator i gospodarz programu „Michał Leja Show”, który szturmem zdobył uznanie publiczności w całej Polsce oraz uznanie środowiska komediowego. Niecodzienne spojrzenie na świat, świetna interakcja z publicznością oraz otwartość na inne formy sprawiają, że każdy występ Michała to rozrywka na najwyższym poziomie.

Wiolka Walaszczyk

Bezkompromisowa, charyzmatyczna i niezwykle energiczna osobowość sceniczna. W swoim materiale chętnie opowiada o życiu prywatnym jak i o sytuacjach zupełnie absurdalnych.

Janusz Pietruszka

Od lat występuje na scenie. Mówi do rzeczy i do ludzi. Należy do zielonogórskiej grupy stand-up “PSY”. Ma dużo osiągnięć w różnych dziedzinach, ale kogo to. Współpracował z różnymi ludźmi w udanych i nieudanych przedsięwzięciach i z wszystkich wyciągnął wnioski. Improwizator z grupy SIEDEM RAZY JEDEN.

Tomek "Boras” Borkowski

Zwycięzca Antrakt Stand-up Festiwal 2016. Uczestnik Gali Stand-upu 2017. Urodzony komik, pogrzebany romantyk. Nie kłamie. Nie kradnie. Zabija. 

Paweł Chałupka

Czyli facet, który kilka lat temu rzucił światu w twarz rękawice (kucharskie) i zaczął robić to co kocha, czyli rozbawiać ludzi. Chociaż gotuje też całkiem nieźle! Zagra solowy materiał, który nie pozbawia złudzeń... Będzie ekstremalnie śmiesznie.

Uwaga! Kupno biletu jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystanie swojego wizerunku. 

 

Wstęp od 18 lat. Zapraszamy!

 

Polub Nas


Proponujemy również


35. Festiwal DŹWIĘKI PÓŁNOCY

Centrum św. Jana w Gdańsku

„Dźwięki Północy” są jednym z najważniejszych i najstarszych festiwali folkowych w Polsce.

Teatr Witkacego

Zakopane

Szanowni Państwo, Serdecznie zapraszamy do Teatru Witkacego w Zakopanem.

Zapisz się na newsletter

Otrzymuj powiadomienia o najnowszych wydarzeniach!