Tytuł


Shandy & Eva - koncert

Shandy & Eva - koncert

Shandy, perkusistka pochodząca z wyspy Curacao na Karaibach i Eva, gitarzystka z Warszawy to akustyczny duet grający piosenki autorskie.

Dziewczyny poznały się na wydziale wokalu w Los Angeles College of Music w Pasadenie, gdzie zdobyły tytuł Associate Of Arts. Już podczas studiów zaczęły wspólnie koncertować, a potem razem pisać muzykę. Duet koncertuje głównie w okolicach Los Angeles; lubi również bywać na Curacao i w Polsce.

 

Muzyka Shandy & Eva mieści się w szeroko rozumianym gatunku pop/singer-songwriter, ale dziewczyny czerpią inspiracje z wielu innych stylów muzycznych takich jak: jazz, latin, czy country.

 

Shandy & Eva zagoszczą po raz kolejny w naszym Teatrze i zapewnią Państwu wieczór muzyczny z karaibsko-polskimi akcentami. To właśnie w tym miejscu, rok temu zespół zagrał koncert promujący swój pierwszy album studyjny “Give It a Try”, który do dziś cieszy się ogromnym powodzeniem. Wiosną tego roku Shandy & Eva wydały nowy singiel o tytule “Więcej”, dziewczyny zdradzają, że już pracują nad materiałem na kolejną płytę.

 

Shandrelica Casper – perkusja, wokal

 

Ewa Żmijewska – gitara akustyczna, wokal

 

oraz Maciej Szczyciński i Krzysztof Pawłocki

Polub Nas


Proponujemy również


35. Festiwal DŹWIĘKI PÓŁNOCY

Centrum św. Jana w Gdańsku

„Dźwięki Północy” są jednym z najważniejszych i najstarszych festiwali folkowych w Polsce.

Asseco Gdynia

Gdynia Arena

Pragniemy poinformować, że zespół Asseco Arka Gdynia rozpoczął rozgrywki sezonu zasadniczego 2020/2021.

Zapisz się na newsletter

Otrzymuj powiadomienia o najnowszych wydarzeniach!