Tytuł


Roast Tymona Tymańskiego

Roast Tymona Tymańskiego

To musiało się tak skończyć. Tymon Tymański, legenda polskiej sceny alternatywnej doczekał się roastu, podczas którego zostanie wyśmiany i obrażony przez zacne grono zaproszonych gości.  więcej

UWAGA!  Zniżka 25% przy zakupie 4 biletów!

To musiało się tak skończyć. Tymon Tymański, legenda polskiej sceny alternatywnej doczekał się roastu, podczas którego zostanie wyśmiany i obrażony przez zacne grono zaproszonych gości. Krzyżowy ognień w jakim znajdzie się Tymon, będzie niczym innym jak obcesowym hołdem dla jego awanturniczej kariery. Bez szczypania i klepania po plecach. Ośmiu facetów, słynących z ostrych i ciętych komentarzy wytoczy swoje najcięższe działa. Zapraszamy na najbardziej odjechane wydarzenie zimy w Trójmieście: Roast Tymona Tymańskiego!

A ubliżać Tymonowi i samym sobie będą: Łukasz Lotek Lodkowski, Krzysztof Skiba, Michał "Kempa" Kempa, Rafał Pacześ, Jarosław Janiszewski, Mikołaj "Jaok" Janusz, Adam Van Bendler.

O uczestnikach:
Tymon Tymański - Artystyczny rewolucjonista, błazen i sowizdrzał. Wywrotowiec i buddysta. Odpowiedzialny ojciec i wieczny smarkacz. Pomysłodawca, autor scenariusza i odtwórca głównej roli w głośnym filmie „Polskie gówno”. Karateka, kontrabasista, kompozytor i spiritus movens yassu - najważniejszego nurtu w muzyce polskiej ostatnich dziesięcioleci. W polskiej kulturze nie ma drugiej postaci tak pełnej sprzeczności jak Ryszard "Tymon" Tymański.

Łukasz Lotek Lodkowski - Jeden z najbardziej utytułowanych polskich stand-uperów. Na swoim koncie ma m.in. zwycięstwo w Antrakt Stand-up Festival, Bitwie Stand-uperów, czy Polskiej Lidze Stand-upu. Zapada w pamięć nie tylko ze względu na talent urodzonego komika, ale pozytywną energię, którą roztacza ze sceny. Z pozoru łagodny 30-latek o zaraźliwym uśmiechu, ale jak się trochę rozpędzi...

Krzysztof Skiba - Pochodzący z Gdańska autor tekstów piosenek i tekstów satyrycznych, artysta rozrywkowy, telewizyjny showmen, felietonista, autor happeningów, wokalista rockowy. Artysta wszechstronnie rozrywkowy. Lider zespołu Big Cyc. Enfant terrible "Dobrej Zmiany".

Michał "Kempa" Kempa - Komik, prawnik, maratończyk. Jest komikiem, ale propoaguje humor nieśmieszny i smutny. Zaczynał od występów w telewizji, Sali Kongresowej, czy amerykańskim Gotham Comedy Club. Potem występował i wygrywał na większości festiwali kabaretowych w kraju. Uważa się za mądrzejszego i lepiej wykształconego od pozostałych komików ze Stand-Up Polska. Może nie jest bardzo śmieszny, ale jest sympatyczny. Ludzie nieustannie z zażenowaniem określają go jako gorszą wersję Andy Kaufmana, Andrzeja Poniedzielskiego czy inne gorsze wersje innych wersji.

Rafał Pacześ - Zwycięzca 2 Antrakt Stand-Up Festiwal. Jest nieustannie aktywny na terenie całego kraju. Występował na jednej scenie z takimi osobistościami komedii jak: Abelard Giza czy Cezary Pazura. Wyłoniony z ogólnopolskich eliminacji, zagrał w finałowej dziesiątce, na Antrakt Stand-Up festiwalu w warszawskich Hybrydach. W listopadzie 2014, odniósł kolejne zwycięstwo w kategorii Stand-Up na Łódzkim festiwalu. Rafał nie stroni od dyskusji z publicznością, niejednokrotnie tworzy całkiem nowe historie na scenie, których początkiem była krótka dygresja. Kipiący energią i poczuciem humoru potrafi utrzymać uwagę widza od początku do końca wieczoru.

Jarosław Janiszewski - Legenda trójmiejskiej sceny alternatywnej, aktywny już prawie 30 lat! Wciąż pełny energii komentator zastanej rzeczywistości. Muzyk, założyciel, wokalista, kompozytor i tekściarz kilku trójmiejskich zespołów rockowych: Bielizna, Czarno-Czarni i Doktor Granat. Pisze dla nich charakterystyczne, absurdalne teksty, śiewane mocno zmanierowanym głosem.

Mikołaj "Jaok" Janusz - Radiowiec, copywriter, dziennikarz, performer. Miły typ. Współtwórca bojówki pacyfistyczno- performerskiej pyta.pl. Na stałe pracuje w Rock Radiu, do publicznek świadomości przedostał się dzięki wieloletniemu współprowadzeniu strony pyta.pl.

Adam Van Bendler - Jeden z najbardziej uznanych trójmiejskich stand-uperów. Znany z występów na "Elżbietańska 6 na ostro" oraz Bitwy Stand-uperów. Twórca popularnych klipów komediowych, takich jak Moja Bryka, czy Walę Koks. Pojawiał się również w Telewizji Publicznej oraz w programie Kuby Wojewódzkiego.

Organizatorzy:
Agencja Artystyczna Perspektywy oraz Instytut Edmunda - Grupa Eventowa.

Partnerzy:
Agencja Medium
Hostel Bedeker
Wydarzysie.pl
Gazeta Wyborcza
Co Jest Grane 24
Radio Kaszebe
Trojmiasto.pl
Perspektywa Kultury

Kontakt: jakub@agencjaperspektywy.pl

 

 

Polub Nas


Proponujemy również


Teatr Witkacego

Zakopane

Szanowni Państwo, Serdecznie zapraszamy do Teatru Witkacego w Zakopanem.

Wilki Akustycznie

Progresja, Warszawa

Zespól Wilki w tym roku obchodził 25- lecie działalności, ale wciąż szuka nowych…

Zapisz się na newsletter

Otrzymuj powiadomienia o najnowszych wydarzeniach!