Tytuł


Roast Sosnowca
17

Roast Sosnowca

"Tak naprawdę, wszyscy kochają Sosnowiec, tylko wstydzą się przyznać",
czyli Roast Sosnowca z udziałem Prezydenta Arkadiusza Chęcińskiego

Pierwszy ROAST MIASTA nadawany na żywo w trybie Pay Per View (PPV) - umożliwia oglądanie wydarzenia z każdego miejsca na świecie.

Podczas oficjalnego Roastu Miasta Sosnowiec honoru miasła jego najbardziej rozpoznawalna postać, sam Prezydent Arkadiusz Chęciński. Czy wyszedł obronną ręką i pokazał właściwe miejsce wszystkim roastującym? Tego dowiemy się oglądając Roast Sosnowca. Ważne jednak, że Sosnowiec, jako pierwsze miasto stanęło do walki o miano "Miasta z dystansem". Swój dystans udowodnił już wcześniej wprowadzając Paszporty do Sosnowca.

Goście
Wydarzenie poprowadził Arkadiusz "Pan" Pawłowski, szerzej znany z prowadzenia wszystkich edycji gal Fame MMA. Na scenie nie zabrakło Bartosza Gajdy (znanego z Łowców.B), Jaśka Borkowskiego, zjawiskowego Chwytaka, Marcina Zbigniewa Wojciecha, Jakuba Poczętego, Kuby Rosy, Damiana Kubika, Pawła Reszeli i Piotra Wojteczki. W formie przekazu myśli wydarzenie uatrakcyjnił znany wszystkim Krzysztof Skiba oraz Jacek Noch. O oprawę muzyczną zadbał Zgas & Zgasik, pierwszy w świecie beatboxujący brzuchomówca. To jednak nie koniec niespodzianek!


Jak to się wszystko zaczęło?

2 czerwca na swoim facebookowym profilu Filip Chajzer opublikował wpis "Szukam do materiału w Dzień Dobry TVN 30 latków (bądź więcej), którzy nigdy nie byli zagranicą naszego pięknego kraju. PS. Sosnowiec się nie liczy".

4 czerwca na stronie Sosnowiec.naszemiasto.pl "Filip Chajzer kpi sobie z Sosnowca? Prezydent Chęciński i sosnowiczanie odpowiadają" przeczytaliśmy komentarz Dominika Charasima "Najlepsze dowcipy o Żydach wymyślali Żydzi. Ja bym chciał, aby w Sosnowcu ktoś urządził ROAST Sosnowca i żeby to latało po sieci. To najlepszy sposób na dobrą reklamę."

To właśnie ten komentarz zmotywował nas do organizacji Roastu Miasta Sosnowiec, a Prezydent Arkadiusz Chęciński wraz z Wydziałem Kultury i Promocji Miasta Sosnowiec podjął wyzwanie, dynamicznie wprowadzając ten pomysł w życie. Szerszej publiczności pokażemy, że Sosnowiec się liczy i to bardzo!

Organizatorzy:
Urząd Miasta Sosnowiec
Miejski Klub im. Jana Kiepury
Sala Widowiskowo-Koncertowa Muza
Agencja Artystyczna SyndykatRozrywki.pl
Roasty.pl - Bezczelnie śmieszni

Polub Nas


Proponujemy również


ShataQS - Fenix Live - Gdańsk

Klub Parlament, Gdańsk

Zapraszamy na koncert ShataQS w Gdańsku!

35. Festiwal DŹWIĘKI PÓŁNOCY

Centrum św. Jana w Gdańsku

„Dźwięki Północy” są jednym z najważniejszych i najstarszych festiwali folkowych w Polsce.

Zapisz się na newsletter

Otrzymuj powiadomienia o najnowszych wydarzeniach!