Tytuł


Niewidzialna Wystawa
2

Niewidzialna Wystawa

Wyobraź sobie, że całkowicie gaśnie światło…

REZERWACJA BILETÓW BEZ ZAKUPU - KLIKNIJ TUTAJ!

Wybierz terminKliknij tutaj aby wyświetlić inne wydarzenia(32)

SZANOWNI PAŃSTWO, PROSIMY NIE SUGEROWAĆ SIĘ GODZINĄ 19:00 PRZY KAŻDYM DNIU. GODZINĘ ZWIEDZANIA NALEŻY WYBRAĆ Z PLANU GRAFICZNEGO.

 
NIEWIDZIALNA WYSTAWA – BUDAPESZT – PRAGA – WARSZAWA
Wyobraź sobie, że całkowicie gaśnie światło… Niewidzialna Wystawa to wyjątkowa interaktywna podróż w niewidzialny świat, podczas której będziesz mógł wypróbować, jak radzić sobie w codziennych sytuacjach bez pomocy wzroku – wyłącznie za pomocą zmysłu słuchu, węchu, równowagi… Wytęż zmysły! Zaufaj nam w ciemno!
Na wystawie nasi Przewodnicy – osoby niewidome lub niedowidzące – poprowadzą Cię w podróż, która zmieni Twoje życie.
Ciekawe? Dziwne? Obce? A może naturalne? Czy godzina bycia niewidomym może otworzyć Ci oczy?
Niewidzialna Wystawa w Budapeszcie działa od 2007 roku i od tamtej pory odwiedziło ją kilkaset tysięcy osób. Licząc na podobny sukces, w 2011 roku otwarta została w Pradze jej czeska siostra Neviditelná Vystava, która stała się najpopularniejszym programem turystycznym Pragi.
Na wystawie nasi goście pozyskują informacje za pomocą dotyku, słuchu i węchu oraz poczucia równowagi. W ten sposób mogą w nowej sytuacji, przy braku wzroku, poznać nie tylko trudności z jakimi spotykają się niewidomi, ale również mają okazję stwierdzić, że nawet w ciemności świat może być piękny i pełny. Świat zapachów i dźwięków na wystawie kreuje nasz oficjalny Partner – Mood Media. Firma ta jest wiodącym dostawcą rozwiązań marketingu sensorycznego dla biznesu, posiadająca bogate doświadczenie i szeroką bazę specjalistów.
Niewidzialna Wystawa chce zbliżyć do siebie perspektywy doświadczania jednego świata - osób widzących i niewidomych, a poprzez pozytywne przeżycia nauczyć nas, jak możemy im pomóc oraz jak ich zrozumieć. Pod opieką niewidomych Przewodników odwiedzisz specjalnie wyposażone i całkiem wyciemnione pomieszczenia. Pokażemy Ci różne miejsca z życia wzięte. Niesamowita kompozycja dźwięków i zapachów pozwoli Ci zapomnieć, że jesteś na wystawie… Doświadczysz jak poruszać  się w miejskim zgiełku, jak zapłacić za kawę w barze, jak poruszać się po mieszkaniu w całkowitych ciemnościach i nie tylko…
Widziałeś już mówiący zegarek? Maszynę do pisania brajlem? Czy wiesz czym jest tyflografika? Pokażemy Ci przedmioty i narzędzia, których niewidomi  używają na co dzień.
Pozwól, że pokażemy Ci, jak zmienia się świat wokół Ciebie i jak sam się zmieniasz!
Grupy wyruszają co 15 minut, w każdym terminie można zarezerwować miejsce dla 8 osób. Prosimy, przyjdź na miejsce 15 minut przed czasem, abyś miał czas na odebranie biletu oraz na wysłuchanie wszystkich potrzebnych informacji
Tu wszystko jest wyjątkowe!
Na podróż w świat Niewidzialnej Wystawy przygotuj sobie półtorej godziny! 15-30 minut w części widzialnej i około 60 minut na niewidzialną wycieczkę.
Dobra rada! Załóż wygodne buty!
Program przeznaczony również dla dzieci od 8 roku życia!
Niewidzialna Wystawa Warszawa -  Zaufaj w ciemno!

Polub Nas


Proponujemy również


Mayday. Run For Your Wife

Gdyńskie Centrum Kultury

Najzabawniejsza teatralna produkcja Trójmiasta!

Prezes chce sprawdzić lojalność swoich współpracowników. Używa do tego przewrotnego fortelu.

Zapisz się na newsletter

Otrzymuj powiadomienia o najnowszych wydarzeniach!