Tytuł


Niemen Inaczej

Niemen Inaczej

„Niemen Inaczej” powraca!

Rodzaje biletów


159.00 PLN - 179.00 PLN
Kategorie cenowe: 2

Wybierz terminNajbliższy koncert już  9 października w Gdańsku.

Wiosenne koncerty trasy „Niemen inaczej” przyciągnęły wielotysięczną widownię w Krakowie, Warszawie, Poznaniu, Lublinie, Łodzi, Gdyni, Szczecinie i Wrocławiu.  Na specjalnie na życzenie widzów artyści wystąpią raz jeszcze.

Już 9 października w Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku będzie okazja by posłuchać nieśmiertelnych piosenek Czesława Niemena. Wybitni wokaliści: Natalia Niemen, Janusz Radek i goście specjalni Grażyna Łobaszewska oraz Michał Szpak w nowych, intrygujących ujęciach szlagierów Mistrza, gwarantują niezapomniane muzyczne emocje.   

Rok 80. lecia urodzin Czesława Niemena wciąż świętujemy z jego piosenkami.

Wiosną w niemal 20 koncertach trasy „Niemen inaczej” uczestniczyło ponad 20 tysięcy widzów. To sukces, który pokazuje jak ważną postacią dla polskiej piosenki był Czesław Niemen. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom słuchaczy, już 9 października w Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku będzie można jeszcze raz spotkać się z wyjątkową muzyką artysty.

Tego wieczoru ponownie na scenie swoimi interpretacjami piosenek Czesława Niemena podzielną się z widzami cenieni wokaliści: Natalia Niemen, Janusz Radek, Grażyna Łobaszewska i Michał Szpak. Solistom na multimedialnej scenie towarzyszył będzie 11-osobowy zespół uznanych muzyków sesyjnych oraz Kwartet RAMPA.

Podczas koncertu usłyszymy m.in. „Pod Papugami”, „Sen o Warszawie”, „Jednego serca”, „Wspomnienie”, „Bema pamięci żałobny rapsod”, „Czy mnie jeszcze pamiętasz”, a także utwory z późnego okresu twórczości mistrza. W niezwykłym finale koncertu zabrzmi duet Czesława Niemena i jego córki Natalii Niemen w najważniejszym protest songu w historii polskiej muzyki rozrywkowej „Dziwny jest ten świat”.

Koncert „Niemen inaczej” to niepowtarzalna szansa, by usłyszeć ponadczasowe piosenki Czesława Niemena w nowym, intrygującym brzmieniu i aranżacjach.

SKŁAD ARTYSTYCZNY:
Natalia Niemen
Janusz Radek
Kwartet Rampa

GOŚCIE SPECJALNI:
Grażyna Łobaszewska
Michał Szpak

Dzieci do lat 3 - wstęp wolny ale muszą siedzieć u rodziców/opiekunów na kolanach.
Kontakt dla osób niepełnosprawnych, które chcą zamówić bilety na koncert: niepelnosprawni@ebilet.pl.

 


Polub Nas


Proponujemy również


DARIA ZAWIAŁOW - koncert

Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie

Wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka. Przebojem weszła na polski rynek muzyczny.

Zapraszamy na niezwykłe multimedialno-muzyczne show.

Bass Astral x Igo wracają na trasę koncertową, inną niż wszystkie!

Zapisz się na newsletter

Otrzymuj powiadomienia o najnowszych wydarzeniach!