Tytuł


NH1 Tour 2020 Leo Rojas Band koncert live

NH1 Tour 2020 Leo Rojas Band koncert live

Leo Rojas znów porwie i zachwyci publiczność w Polsce. Tym razem NH1 zaprasza na koncert do kultowej Opery Leśnej w Sopocie 4 lipca 2020 roku. Kup bilet już dziś i zafunduj sobie niezwykłe i niezapomniane rozpoczęcie wakacji!  więcej

Wybierz termin
Leo Rojas, ulubieniec publiczności na całym świecie, znów da koncert w Polsce. Tym razem da wraz ze swoim zespołem koncert na najbardziej znanej scenie w Polsce – kultowej Operze Leśnej w Sopocie.

Etniczna i nie tylko muzyka, która chwyta za serce

Leo Rojas zdobył sławę dzięki sukcesowi w niemieckiej wersji programu „Mam Talent”. Stało się między innymi dlatego, że nadał etnicznej muzyce swoich rodzinnych stron zupełnie nowy wymiar. Do tego dodał największe światowe hity w aranżacji na fletnię Pana – instrument, którego jest wirtuozem. Ten instrument ma niezwykłą moc wzbudzania niezapomnianych emocji, a słuchaczy przenosi w świat magii. „El Condor Pasa” czy motyw przewodni z filmu „Ostatni Mohikanin” to hity, które znają wszyscy, a Leo Rojas sprawił, że chwytają za serce bardziej niż oryginały.

Zagrał dla papieża – zagra też dla Ciebie!

W grudniu zeszłego roku Leo Rojas dostąpił zaszczytu wystąpienia przed papieżem Franciszkiem podczas koncertu bożonarodzeniowego. Obok niego wystąpiły takie gwiazdy jak Lionel Richie, Mireille Mathieu, Susan Boyle czy Bonnie Tyler. Dochód z koncertu został przeznaczony dla ludności obszaru Amazonii, czyli stron bliskich Leo Rojasowi.

Koncerty Leo Rojasa to za każdym razem niezwykłe wydarzenie, na którym ten mający miliony fanów na całym świecie artysta, w niezwykły sposób łączy rdzenną muzykę Indian południowoamerykańskich z najnowszymi hitami.

Kultowy Leo w kultowej Operze Leśnej

Tak będzie i tym razem na jego koncercie w Operze Leśnej w Sopocie 4 lipca 2020 roku!

Będzie to już piaty koncert Leo Rojasa w Polsce. Każdy poprzedni, w Zakopanem, Warszawie czy Kielcach, był niezapomnianym przeżyciem dla tysięcy fanów. Tym razem również gwarantujemy świetną zabawę, na co wpłynie też atmosfera kultowej Opery Leśnej w Sopocie.

Polub Nas


Proponujemy również


Fatoumata Diawara

Gdańsk / Warszawa

Fatoumata Diawara powraca do Polski! Znakomita, malijska piosenkarka wystąpi w listopadzie na dwóch…

Grzegorz Turnau

Stary Maneż, Gdańsk

Grzegorz Turnau – pisze i wykonuje piosenki od ponad trzydziestu, a nagrywa je…

Szymon Morus (dyrygent) Aleksandra Świgut (fortepian)

Zapisz się na newsletter

Otrzymuj powiadomienia o najnowszych wydarzeniach!