Tytuł


Navigatorgong - Uzdrawiające Dźwięki

Navigatorgong - Uzdrawiające Dźwięki

Zapraszamy na wyjątkowy koncert, podczas którego doświadczycie uzdrawiającej mocy dźwięku.  więcej

Starożytni przepowiadali, że medycyną przyszłości będzie dźwięk. Pewne częstotliwości mają dla nas działanie bardziej korzystne od innych, np. częstotliwości Solfegio, 528hz. Masując komórki naszego ciała odpowiednimi częstotliwościami pobudzamy je do życia, przywracamy harmonię i w ten sposób wspieramy procesy naturalnej regeneracji. Na poziomie fizycznym jest to masaż komórkowy, ale dźwięk dotyka nas również na płaszczyźnie emocjonalnej, psychicznej oraz duchowej. Na koncercie Navigatorgong - Uzdrawiające Dźwięki wszystko może się zdarzyć, od spontanicznego uzdrowienia ciała, przez usunięcie blokad energetycznych, do rozjaśnienia umysłu i otrzymania odpowiedzi wglądów lub wizji na życiowe tematy. Po za tym otrzymujemy ogromne doenergetyzowanie, podniesienie wibracji i głęboki relaks.

Koncert Navigatorgong to Ceremonia Dźwięku, duchowa uczta, szamańska podróż, która zabiera Cię wszędzie tam gdzie twoja dusza zapragnie lub potrzebuje polecieć. To powrót do źródła, do korzeni, do światła. Połączenie starożytnych instrumentów z całego świata z nowatorskim podejściem tworzy Kosmiczną Symfonie, wymykające się wszelkim umysłowym próbom sklasyfikowania. Tego trzeba doświadczyć.

Usłyszymy dźwięki starożytnych instrumentów: misy tybetańskie, flety indiański, bęben szamański, monochord, śpiew alikwotowy, i olbrzymi Gong Miłości i Pokoju. Wszystko grane łącząc starożytną wiedzę z nowatorskim podejściem co tworzy brzmienie NAVIGATORGONG. KOSMICZNĄ SYMFONIĘ

Robert Usewicz - artysta, muzyk, medicine man, człowiek renesansu. Od ósmego roku życia wiedział, że jego drogą będzie droga dźwięku. Eksperymentował z różnymi dźwiękami i gatunkami muzyki oraz badał wpływ dźwięku na organizm człowieka. Szukał siebie. Z wykształcenia muzyk klasyczny, posiadający wieloletnie doświadczenie w muzyce elektronicznej, pop i rock jako kompozytor, producent i inżynier dźwięku. Ma również na swoim koncie wiele godzin muzyki do filmów, TV i sztuk teatralnych. I ta droga, która nigdy nie była dla niego celem doprowadza do spotkania genialnego artysty i wizjonera, który wprowadza go w świat Gongu i Świętych Dźwięków. I to jest przełom w jego życiu, i ta boska przygoda trwa. Sumując jest to czterdzieści lat pracy z dźwiękiem (a dorobek twórczy jest zbyt obszerny żeby go tu opisywać). Jego ciepło, ogień i wiedza o dźwięku przenikają każdego kto stanie na jego drodze.

Polub Nas


Proponujemy również


Teatr Witkacego

Zakopane

Szanowni Państwo, Serdecznie zapraszamy do Teatru Witkacego w Zakopanem.

Wilki Akustycznie

Progresja, Warszawa

Zespól Wilki w tym roku obchodził 25- lecie działalności, ale wciąż szuka nowych…

Zapisz się na newsletter

Otrzymuj powiadomienia o najnowszych wydarzeniach!