Tytuł


Natalia Piotrowska recital
2

Rodzaje biletów


40.00 PLN
Stolik 1, Stolik 13, Stolik 14, Stolik 15, Stolik 2, Stolik 21, Stolik 25, Stolik 28, Stolik 3, Stolik 7, Stolik 8, Stolik 9, Stolik G1, Stolik G2, Stolik G5, Stolik G7, Stolik G8

Wybierz terminZapraszamy Państwa na recital młodej i niesamowicie utalentowanej wokalistki i aktorki, Natalii Piotrowskiej. W skład repertuaru wchodzą najpiękniejsze piosenki musicalowe, filmowe oraz popowe. Natalii akompaniować będzie pianistka, Vlasta Traczyk, wielokrotnie odnosząca sukcesy w międzynarodowych konkursach pianistycznych. Recitale i koncerty solowe Natalii Piotrowskiej odbywały się między innymi w Teatrze Ludowym w Krakowie, Teatrze Adria w Bydgoszczy, klubie "Nowa Maska" w Warszawie. Natalię, na co dzień można zobaczyć na deskach Teatru Rampa w Warszawie w takich produkcjach musicalowych jak "Jesus Christ Superstar", "Twist and Shout", "Rapsodia z Demonem", "Kobiety na skraju załamania nerwowego", "Broadway Exclusive" oraz w produkcjach popularnego Studia Accantus. 

 

W programie koncertu usłyszą Państwo m.in. takie utwory jak: "Never enough" z filmu KRÓL ROZRYWKI, "Don't cry for me, Argentina" z musicalu EVITA czy też "I don't know how to love him" z JESUS CHRIST SUPERSTAR.

Polub Nas


Proponujemy również


Artyści wykonają swoje największe przeboje.

Zapraszamy na ucztę dla ducha i ciała, czyli tradycyjny wieczór z muzyką fado.…

Zapraszamy na krakowską premierę nowej płyty Laboratorium Pieśni - "RASTI"!

Zapisz się na newsletter

Otrzymuj powiadomienia o najnowszych wydarzeniach!