Tytuł


Mayday 2 - Caught In The Net

Mayday 2 - Caught In The Net

Trójmiejska Agencja Artystyczna ma przyjemność zaprosić na spektakl trójmiejskiej adaptacji komedii "Mayday 2".  więcej

Przed wami dalsze przygody taksówkarza - bigamisty. W rolach głównych wystąpią znani i lubiani aktorzy z trójmiejskich teatrów: Beata Buczek - Żarnecka, Mariusz Żarnecki, Agnieszka Babicz, Maciej Konopiński, Maciej Sykała, Slawomir Banaś i Martyna Gogołkiewicz. Reżyseria Stefan Szaciłowski. Zapraszamy na 2 godziny szalonej zabawy z najzabawniejszą komedią świata.

“Jeśli ktoś nie widział "Jedynki", może spokojnie przyjść na "Dwójkę" i odwrotnie. Będzie tak samo dobrze się bawił, bo to jest tekst doskonały!” Maria Seweryn

"MAYDAY" to składająca się z dwóch części, niezwykle zabawna sztuka teatralna, okrzyknięta najlepszą współczesną komedią omyłek. Obok innych sztuk Ray'a Cooney'a, brytyjskiego mistrza farsy, podbiła serca widzów Europy Zachodniej oraz Broadway'u. Od czasu polskiej prapremiery w 1992 roku była w repertuarze ponad dwudziestu polskich teatrów. Przez swój inteligentny komizm nieustająco prowokuje teatralnych twórców do wciąż nowych inscenizacji. Dzięki znakomitemu połączeniu humoru sytuacyjnego z komizmem językowym, absurdalnych zwrotów akcji z błyskotliwymi i ciętymi dialogami, nieustannie cieszy się olbrzymim powodzeniem i rozśmiesza do łez szerokie kręgi publiczności, a niektóre jej wystawienia grane są już ponad tysiąc razy!

„MAYDAY 2” to dalsze perypetie taksówkarza – bigamisty. Od wypadku, który nieomal doprowadził do końca szczęśliwego życia u boku dwóch żon mija kilkanaście lat. Córka z jednego małżeństwa i syn z drugiego przez przypadek poznają się w Internecie. Zawartą tam znajomość postanawiają kontynuować w „realu”. I znów straszliwa tajemnica taksówkarza może ujrzeć światło dzienne... „MAYDAY 2” jest grany w teatrach w Europie i w Polsce z tym samym powodzeniem co „MAYDAY”. Ilość przedstawień przekracza w każdym mieście kilkaset odsłon. Pierwsza część grana w Trójmieście zgromadziła blisko 40-tysięczną widownię. „MAYDAY 2 – Caught in the net” jest pierwszą produkcją drugiej części farsy w Trójmieście, co może przyczynić się do dużego zainteresowania spektaklem. Dodatkowym atutem spektaklu jest przeniesienie fabuły na grunt polski. Akcja sztuki tak jak w „MAYDAY” będzie odgrywać się w Trójmieście.

Obsada:
Jan Kowalski- Adam Dzieciniak
Stanisław Kowalski- Michał Janicki
Barbara- Małgorzata Filary
Maria- Teresa Suchodolska
Gustaw - Sławomir Banaś
Wiktoria - Katarzyna Domalewska
Tatuś- Maciej Sykała

Polub Nas


Proponujemy również


John Scofield w Gdańsku

Stary Maneż, Gdańsk

Zapraszamy na kolejny koncert z cyklu Ikony Jazzu. Tym razem bohaterem wieczoru będzie…

Lato Teatralne - Teatr Atelier im. Agnieszki Osieckiej

Teatr Atelier im. Agnieszki Osieckiej

Zapraszamy do zapoznania się z repertuarem Teatru Atelier im. Agnieszki Osieckiej w Sopocie.

Artykuł St. I. Witkiewicza z 8 października 1919 roku, dedykowany Tymonowi Niesiołowskiemu, ukazał…

Zapisz się na newsletter

Otrzymuj powiadomienia o najnowszych wydarzeniach!.