Tytuł


Martyna Jakubowicz

Martyna Jakubowicz

Martyna Jakubowicz jest jedyną w swoim rodzaju wykonawczynią piosenek, będących mieszaniną muzyki folk i blues, a także klasycznego najlepszego rocka. Sama komponuje większość swoich utworów. Na stałe współpracuje z Andrzejem Jakubowiczem, który jest autorem większości tekstów. Jej piosenki  oparte są na kobiecych emocjach, uczuciach i potrzebach.

W ubiegłym roku minęło czterdzieści lat, odkąd stanęła przed mikrofonem. Jednak Artystka nadal intensywnie pracuje twórczo, wydając kolejne płyty i koncertując. Z tej okazji piosenkarka przygotowała repertuar zawierający jej największe przeboje z lat 80-tych, 90-tych, a także z ostatnich dwóch płyt, w tym nagrodzonej Mateuszem 2016 i Fryderykiem 2017 płyty „Prosta Piosenka” i najnowszego albumu „Zwykły Włóczęga” (2018).   W aktualnym składzie zespołu Martyny Jakubowicz, oprócz akompaniujących  jej od siedmiu lat Przemysława Pacana i Dariusza Bafeltowskiego (współpracującego między innymi z braćmi Pospieszalskimi i Yaniną Iwańskim), występuje również znakominty basista  znany z zespołu Budka Suflera – Mieczysław Jurecki (gitara basowa, kontrabas).

Na koncercie w Starym Maneżu usłyszą Państwo repertuar z dwóch ostatnich płyt – nowego albumu „Zwykły włóczęga” i nagrodzonej Fryderykiem oraz Mateuszem płyty „Prosta Piosenka”, jak również przeboje z czterech dziesięcioleci kariery Martyny Jakubowicz. Zapraszamy!

Polub Nas


Proponujemy również


ShataQS - Fenix Live - Gdańsk

Klub Parlament, Gdańsk

Zapraszamy na koncert ShataQS w Gdańsku!

Fatoumata Diawara

Gdańsk / Warszawa

Fatoumata Diawara powraca do Polski! Znakomita, malijska piosenkarka wystąpi w listopadzie na dwóch…

Zapisz się na newsletter

Otrzymuj powiadomienia o najnowszych wydarzeniach!