Tytuł


Maleo Reggae Rockers, 2Tm2,3 – 20-lecie

Maleo Reggae Rockers, 2Tm2,3 – 20-lecie

bilety: 40 zł - przedsprzedaż / 50 zł - w dniu koncertu

Specjalny koncert z okazji 20-lecia Maleo Reggae Rockers i 2Tm2,3 z największymi przebojami zespołów!

Przez ostatnie dwie dekady zespół Maleo Reggae Rockers wydał 15 płyt, gościł na największych festiwalach w Polsce i na świecie. Już niebawem światło dzienne ujrzy nowa płyta formacji, z której premierowy materiał fani usłyszą właśnie w Uchu! Tego wieczoru nie zabraknie także muzyki rockowej z przesłaniem chrześcijańskim w wykonaniu 2Tm2,3.

Liderem formacji Maleo Reggae Rockers jest Dariusz Malejonek - jeden z najbardziej rozpoznawalnych i wpływowych polskich muzyków, niezwykle barwna i pozytywna postać polskiej kultury, a także działacz społeczny, wolontariusz i ambasador licznych akcji niosących pomoc potrzebującym. Przez ponad 30 lat koncertował i współpracował z licznymi artystami. Członek legendarnych zespołów Kultura, Izrael, Moskwa, Armia, Houk, 2Tm 2,3 i Arka Noego. Urodzony buntownik o wyjątkowej charyzmie, zawsze na przekór systemowi. Od dziecka szukał wolności i znajdował ją w muzyce poprzez różnogatunkowe brzmienia. Wielokrotnie doceniany za zasługi na rzecz rozwoju kultury i pielęgnowanie pamięci o najnowszej historii Polski.

Maleo Reggae Rockers to jeden z najpopularniejszych i najbardziej aktywnych zespołów reggae w Polsce. Jest w świetnej formie od lat, czego dowodem są regularnie wydawane płyty, cieszące się dużym powodzeniem i zbierające świetne recenzje. W kategorii Płyta roku nominacje otrzymały "Rzeka Dzieciństwa" i "Wake Up" (Fryderyki) oraz "Addis Abeba" (Superjedynki). Zespół regularnie koncertuje od początku swojego istnienia, mając na koncie już grubo ponad 1000 koncertów i występy na największych festiwalach w Polsce i na świecie.

2Tm2,3 to grupa grająca muzykę rockową z przesłaniem chrześcijańskim, do której teksty w większości zostały zaczerpnięte z "Biblii". Nazwa zespołu stanowi oznaczenie 3 wersu z 2 rozdziału drugiego listu św. Pawła do Tymoteusza. Od początku istnienia zespół, złożony z muzyków, którzy w macierzystych grupach poruszają się w różnych gatunkach muzycznych, tworzy w szerokim zakresie stylistycznym - od muzyki metalowej, przez hardcore punk, po reggae, folk rock, a nawet folk i elementy elektroniczne. Formacja ma na swoim koncie wydanie sześciu albumów studyjnych.

Sponsorem Klubu Ucho jest Grupa Energa

Polub Nas


Proponujemy również


Teatr Witkacego

Zakopane

Szanowni Państwo, Serdecznie zapraszamy do Teatru Witkacego w Zakopanem.

The Rasmus

Stary Maneż, Gdańsk

Po ogromnym sukcesie tegorocznych koncertów w Warszawie i Krakowie, zespół przyjedzie ponownie do…

Wyobraź sobie, że całkowicie gaśnie światło…

Zapisz się na newsletter

Otrzymuj powiadomienia o najnowszych wydarzeniach!