Tytuł


Mała Gdyńska Filharmonia „Akademia Pana Kleksa powraca”

Mała Gdyńska Filharmonia „Akademia Pana Kleksa powraca”

Niezapomniane piosenki z Akademii Pana Kleksa w nowych aranżacjach.

Bilety: 12 zł

Mała Gdyńskie Filharmonia powraca. Na dobry początek sezonu zapraszamy na jeden z najlepszych koncertów w zupełnie nowej odsłonie.

----

Drodzy Widzowie! Kupując bilety na ten koncert będziecie mogli zająć miejsca obok dzieci.

Zgodnie z wytycznymi dla organizatorów imprez kulturalnych i rozrywkowych w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce przygotowanych przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Ministerstwo Rozwoju oraz Głównego Inspektora Sanitarnego, obowiązek zachowania jednego wolnego miejsca między widzami nie dotyczy widza, który uczestniczy w pokazie z dzieckiem do ukończenia 13. roku życia.

Miejsca obok siebie zostaną Wam przydzielone na miejscu przez naszą Obsługę Widza.

----

„Akademia Pana Kleksa powraca”

W nowy sezon artystyczny, w który wyruszamy po bardzo długiej przerwie, wprowadzimy Was dzięki niezapomnianym piosenkom z Akademii Pana Kleksa. Nie zabraknie dobrze Wam znanych utworów – „Na wyspach Bergamutach”, „Kaczka dziwaczka” czy „Cała naprzód”. Przygotowaliśmy Wasze ulubione przeboje w różnorodnych aranżacjach. Na scenie wystąpią wspaniali artyści i moc energetycznych instrumentów.

Wykonawcy: Wykonawcy: Joanna Gorzała – wokal, Tomasz Jocz – fortepian, Tomasz Klepczyński – saksofon, Beniamin Baczewski – gitara basowa i aranżacje, Robert Głód – perkusja.

Mała Gdyńskie Filharmonia – poranki muzyczne dla dzieci w wieku do 6 lat – to projekt, który istnieje na muzycznej mapie Gdyni od siedmiu lat. Został stworzony z myślą o najmłodszych melomanach. Dzięki różnorodnym i atrakcyjnym koncertom, muzykę klasyczną kocha i poznaje coraz więcej dzieci. Przez kilka lat na naszej estradzie pojawiły się niemal wszystkie grupy instrumentów, orkiestry symfoniczne, wokaliści, chóry, żywiołowi tancerze i balet.  
 
Koncepcja i prowadzenie: Karolina Klawitter 

Polub Nas


Proponujemy również


Fatoumata Diawara

Gdańsk / Warszawa

Fatoumata Diawara powraca do Polski! Znakomita, malijska piosenkarka wystąpi w listopadzie 2021 roku…

Beth Hart

Torwar, Warszawa

Beth Hart powraca do Polski z nowym albumem i swoimi wielkimi przebojami.

Zapisz się na newsletter

Otrzymuj powiadomienia o najnowszych wydarzeniach!