Tytuł


Madaleine – monodram Magdaleny Kumorek – spektakl gościnny
3

Madaleine – monodram Magdaleny Kumorek – spektakl gościnny

One woman show! Niezwykle osobista muzyczna podróż po świecie kobiety.

Bilety: Normalny 50 zł / Ulgowy 40 zł

„Madaleine” to ja.

Ta wersja mnie, która ma na tyle odwagi, żeby opowiedzieć o sobie. O nas. O tych wszystkich kobietach, które we mnie są. O tych wszystkich barwach, emocjach, przeżyciach, które stanowią moje „Ja”.

„Madaleine” to one woman show! To kolaż piosenek, tekstów, przemyśleń, skeczy – swoista teatralna hybryda, jakiej na polskiej scenie chyba jeszcze nie było. Wielobarwność, radość i autoironia – to chyba najtrafniejsze określenia tego przedstawienia.

I choć zaczynam opowieść o sobie – bo w tym temacie wiem najwięcej – to jest to historia uniwersalna, to swoiste lustro, w którym przejrzeć i odnaleźć się może nie jeden widz.

Magdalena Kumorek -absolwentka Akademii Teatralnej w Warszawie. Laureatka wielu konkursów i festiwali piosenki, w tym Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Od lat związana z Teatrem Muzycznym w Gdyni i Teatrem Muzycznym Capitol we Wrocławiu. Szerszej publiczności znana z filmów „Poranek kojota” O. Lubaszenko, ”Układ zamknięty” R. Bugajskiego czy seriali – „Przepis na życie” TVN.

W 2014 r. wydała płytę „Śmiercie” z autorską muzyką do słów Bolesława Leśmiana. Matka do kwadratu, świadomie żyjąca wegetarianka, aktorka stale poszukująca nowych ścieżek rozwoju.

Polub Nas


Proponujemy również


Asseco Gdynia

Gdynia Arena

Pragniemy poinformować, że zespół Asseco Arka Gdynia rozpoczął rozgrywki sezonu zasadniczego 2020/2021.

Zespół Lady Pank przygotował na przyszły rok dla swoich fanów nie lada niespodziankę.

reżyseria: Maria Sodahl

Zapisz się na newsletter

Otrzymuj powiadomienia o najnowszych wydarzeniach!