Tytuł


Koncerty z widokiem na świat - The KDMS

Koncerty z widokiem na świat - The KDMS

Pierwszy tegoroczny koncert letni to nieokiełznana mieszanka gatunków muzyki klubowej. Efekty świetlne w Dworcu Morskim i poprzedzający koncert set dj’ski stworzą idealny klimat do tańca!  więcej

Zespół The KDMS założyli pochodzący ze Śląska Maximilian Skiba oraz brytyjska wokalistka Katy Diamond. Mieszkają w Londynie, a grali już na kilku kontynentach. Dzięki remiksom znanych DJ-ów ich muzykę można usłyszeć w klubach na całym świecie.

Zespół KDMS zaprezentuje muzykę z najnowszej płyty „The New Old Normal", w której przy sesjach nagraniowych brał udział m.in. Keeling Lee z Groove Armada. Poprzedni, debiutancki album KDMS "Kinky Dramas & Magic Stories", zyskał niespodziewane wsparcie od takich artystów jak Snoop Dogg czy Hot Chip.

Sukces międzynarodowego duetu tkwi w producenckiej sprawności Skiby, w umiejętności tworzenia chwytliwych melodii i wykorzystywania żywego instrumentarium, w elektryzującym głosie Katy Diamond. Ci, którzy choć raz byli na ich koncercie, wiedzą, jak potrafią porwać publiczność.

Posłuchaj: https://www.youtube.com/watch?v=ClmFdnEI0QY&list=RDEMpl1zZMUBtmvhHr-yOFhw3A&index=2

 

 
„Koncerty z widokiem na świat”
To już trzeci letni sezon, kiedy na Polskiej 1 pojawią się młode zespoły. Elektroniczne dźwięki zabrzmią w holu Dworca Morskiego i na muzealnym tarasie z widokiem na port.
„Koncerty z widokiem na świat” to spotkanie z wyjątkowymi przedstawicielami młodej muzycznej alternatywy. Prezentowane zespoły stanowią elektryzującą mieszankę kilku narodowości, dla których wspólnym językiem i pasją jest muzyka. Ich twórczość pokazuje, że podróże i emigracyjne doświadczenia pozwalają rozwijać artystyczną świadomość i odnaleźć niepowtarzalne, indywidualne brzmienie.

Polub Nas


Proponujemy również


ShataQS - Fenix Live - Gdańsk

Klub Parlament, Gdańsk

Zapraszamy na koncert ShataQS w Gdańsku!

35. Festiwal DŹWIĘKI PÓŁNOCY

Centrum św. Jana w Gdańsku

„Dźwięki Północy” są jednym z najważniejszych i najstarszych festiwali folkowych w Polsce.

Zapisz się na newsletter

Otrzymuj powiadomienia o najnowszych wydarzeniach!