Tytuł


Koncert Marcina Nowakowskiego
2

Koncert Marcina Nowakowskiego

13 maja 2017 roku saksofonista Marcin Nowakowski zagra na scenie Małej Warszawy. Podczas koncertu z marcinem zagrają: Wojtek Olszak – instrumenty klawiszowe, Wojtek Famielec – bas, Paweł Dobrowolski – perkusja. Gościem specjalnym koncertu będzie przyjaciel Marcina, genialny basista – Wojtek Pilichowski.

Marcin Nowakowski ma w dorobku cztery solowe albumy („Smooth Night“, „Better Days“, „Shine“ i „Live“) za które odebrał trzy złote i dwie platynowe płyty ZPAV. Podczas produkcji solowych krążków Marcin postanowił spełniać swoje muzyczne marzenia i zaprosił do współpracy swoich muzycznych idoli zza oceanu. Wśród muzycznych gości saksofonisty znaleźli się m.in. Jeff Lorber, Dave Weckl, Jimmy Haslip, Gary Novak, Alex Al, Michael Landau i Paul Jackson Jr..

W Polsce koncertuje z Polakami i w żaden sposób nie wpływa to na jakość jego muzyki  - otacza się bowiem najwybitniejszymi polskimi muzykami, których będziecie mieli okazję usłyszeć podczas koncertu w Małej Warszawie.
Marcin Nowakowski – saksofonista, krnąbrny lecz pilny uczeń mistrza Zbigniewa Namysłowskiego. Od najmłodszych lat wiedział, że będzie grał na saksofonie a swoje pierwsze profesjonalne kroki stawiał w septecie Henryka Majewskiego i Big Bandzie Jana Ptaszyna Wróblewskiego. Nagrał ponad 60 płyt jako muzyk sesyjny i zagrał setki koncertów u boku innych wykonawców.

Polub Nas


Proponujemy również


DIKANDA

Stacja Orunia, Gdańsk

Zapraszamy na koncert zespołu Dikanda! Grupa wraca do Trójmiasta, aby promować swój najnowszy…

Mayday. Run For Your Wife

Centrum Kultury w Gdyni

Najzabawniejsza teatralna produkcja Trójmiasta!

bilety: 40 zł (przedsprzedaż) / 50 zł (w dniu koncertu)

Zapisz się na newsletter

Otrzymuj powiadomienia o najnowszych wydarzeniach!