Tytuł


Koncert Marcina Nowakowskiego
2

Koncert Marcina Nowakowskiego

13 maja 2017 roku saksofonista Marcin Nowakowski zagra na scenie Małej Warszawy. Podczas koncertu z marcinem zagrają: Wojtek Olszak – instrumenty klawiszowe, Wojtek Famielec – bas, Paweł Dobrowolski – perkusja. Gościem specjalnym koncertu będzie przyjaciel Marcina, genialny basista – Wojtek Pilichowski.

Marcin Nowakowski ma w dorobku cztery solowe albumy („Smooth Night“, „Better Days“, „Shine“ i „Live“) za które odebrał trzy złote i dwie platynowe płyty ZPAV. Podczas produkcji solowych krążków Marcin postanowił spełniać swoje muzyczne marzenia i zaprosił do współpracy swoich muzycznych idoli zza oceanu. Wśród muzycznych gości saksofonisty znaleźli się m.in. Jeff Lorber, Dave Weckl, Jimmy Haslip, Gary Novak, Alex Al, Michael Landau i Paul Jackson Jr..

W Polsce koncertuje z Polakami i w żaden sposób nie wpływa to na jakość jego muzyki  - otacza się bowiem najwybitniejszymi polskimi muzykami, których będziecie mieli okazję usłyszeć podczas koncertu w Małej Warszawie.
Marcin Nowakowski – saksofonista, krnąbrny lecz pilny uczeń mistrza Zbigniewa Namysłowskiego. Od najmłodszych lat wiedział, że będzie grał na saksofonie a swoje pierwsze profesjonalne kroki stawiał w septecie Henryka Majewskiego i Big Bandzie Jana Ptaszyna Wróblewskiego. Nagrał ponad 60 płyt jako muzyk sesyjny i zagrał setki koncertów u boku innych wykonawców.

Polub Nas


Proponujemy również


DJ Premier

Warszawa, Wrocław

Legenda hip-hopu wystąpi w Warszawie i we Wrocławiu!

The Rasmus

Stary Maneż, Gdańsk

Po ogromnym sukcesie tegorocznych koncertów w Warszawie i Krakowie, zespół przyjedzie ponownie do…

Cholernie mądra i dowcipna sztuka o nas samych. Bilety: Normalny 40 zł /…

Zapisz się na newsletter

Otrzymuj powiadomienia o najnowszych wydarzeniach!.