Tytuł


KINO W PARKU „(NIE)ZNAJOMI”

KINO W PARKU „(NIE)ZNAJOMI”

W parku mieszczącym się przy Centrum Kultury i Sztuki odbędzie się projekcja filmu „(Nie)znajomi” w reż. Tadeusza Śliwy.  więcej

 (Nie)znajomi” to wzruszający i zabawny film o miłościach, inspirowany hitem, który pokochały miliony widzów na całym świecie. Grupa przyjaciół decyduje się zagrać w trakcie kolacji w niewinną grę.

Do zakończenia spotkania wszyscy muszą ujawniać wiadomości przychodzące na ich telefony, a rozmowy mają odbywać się w trybie głośnomówiącym. Jak możemy się spodziewać, ten przyjemny wieczór wywróci ich świat do góry nogami.

W filmie występują: Tomasz Kot, Maja Ostaszewska, Aleksandra Domańska, Michał Żurawski, Kasia Smutniak, Łukasz Simlat oraz Wojtek Żołądkowicz. Film wyreżyserował Tadeusz Śliwa. Autorami adaptacji scenariusza są Katarzyna Sarnowska oraz Tadeusz Śliwa.

(opis dystrybutora)

Film ten to remake nagradzanego na całym świecie „Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie”, a w obydwu produkcjach wystąpiła Kasia Smutniak. Remake powstał nie tylko w Polsce, film oryginalny cieszył tak dużym zainteresowaniem, że powstały również wersje m. in. hiszpańska, chińska, niemiecka i koreańska.

Warto dodać, że w polskiej produkcji występuje również plejada gwiazd: Tomasz Kot, Łukasz Simlat, Michał Żurawski, Maja Ostaszewska i Aleksandra Domańska.

Pokazy organizowane będą dla widzów w bezpiecznej wersji pandemicznej i rygorze sanitarnym. Ze względu na ograniczenia ilość widzów nie może przekroczyć 100 osób a sprzedaż biletów będzie odbywać się wyłącznie online.

 

Polub Nas


Proponujemy również


voucher #NAPOMOCNIEWIDZIALNEJ

Niewidzialna Wystawa, Warszawa

Voucher #NAPOMOCNIEWIDZIALNEJ - Twoja (Nie)widzialna pomoc dla Niewidzialnej Wystawy!

Zespół Lady Pank przygotował na przyszły rok dla swoich fanów nie lada niespodziankę.

W związku z wydaniem nowego albumu “Wracaj”, Paweł Domagała rozpoczyna koncerty promujące album.

Zapisz się na newsletter

Otrzymuj powiadomienia o najnowszych wydarzeniach!