Tytuł


John Scofield w Gdańsku

John Scofield w Gdańsku

Zapraszamy na kolejny koncert z cyklu Ikony Jazzu. Tym razem bohaterem wieczoru będzie jeden z najlepszych jazzowych gitarzystów świata John Scofield!  więcej

Ceny biletów: 140-200 PLN

Wybierz terminTen genialny kompozytor i wirtuoz, znany m.in. z zespołu Milesa Davisa, zaprezentuje przed gdańską publicznością swój nowy zespół oraz program w znacznej mierze oparty na materiale z ostatniego albumu „Country for Old Men”. 
 
John Scofield należy dzisiaj do najważniejszych i najbardziej kreatywnych gitarzystów jazzu. Będąc jednym z najbardziej oryginalnych i utalentowanych współczesnych instrumentalistów lansuje własną, charakterystyczną stylistykę i wirtuozerię. Objawił się jako jazzowy innowator w formacjach Milesa Davisa. Jako solista współtworzył sukcesy zespołów Billy’ego Cobhama, George’a Duke'a, Gary’ego Burtona, Charlesa Mingusa, Rona Cartera, Zbigniewa Seiferta, Joe Lovano, Jacka De Johnette’a, Larryego Coryell’a, Mike’a Sterna i Pata Metheny’ego. Jest liderem ważnych, autorskich formacji dzisiejszego jazzu. Zawsze otoczony plejadą gwiazd buduje pozycję jednego z najwybitniejszych współczesnych artystów jazzowych, którego krytycy i publiczność nagradzają od lat najznamienitszymi laurami i nagrodami. 

John Scofield & Combo66
Gdańsk, Stary Maneż
02.11.2018 r. godz. 20:00

Organizator:
Agencja Artystyczna Perspektywy
www.agencjaperspektywy.pl 
 
Wydarzenie na facebooku:

Polub Nas


Proponujemy również


John Scofield w Gdańsku

Stary Maneż, Gdańsk

Zapraszamy na kolejny koncert z cyklu Ikony Jazzu. Tym razem bohaterem wieczoru będzie…

John Scofield w Gdańsku

Stary Maneż, Gdańsk

Zapraszamy na kolejny koncert z cyklu Ikony Jazzu. Tym razem bohaterem wieczoru będzie…

Styl lat 60 tych, połączonych z nowoczesnością i beatem.

Zapisz się na newsletter

Otrzymuj powiadomienia o najnowszych wydarzeniach!.