Tytuł


GROMEE

GROMEE

Gromee czyli jeden z najpopularniejszych DJ i producentów muzycznych w Polsce.  więcej

Swoje pasje rozwija w rodzinnym mieście – Krakowie. Odnajduje się doskonale w różnych gatunkach muzyki, nie tylko klubowej. Jego sety na żywo to zawsze najlepiej wyselekcjonowana muzyka i dźwięki które wciągają słuchacza. Gromee już od kilku lat regularnie koncertuje po całej Polsce, a jego sety goszczą w najlepszych klubach i festiwalach w kraju.

Jako producent od kilku lat współpracuje z największymi studiami na świecie, w jego solowym projekcie śpiewał już miedzy innymi Andreas Moe utwór „Gravity” znany z produkcji Tiesto czy Hardwella. Anderz Wrethov utwór „Live Forever” wokalista, producent, multiinstrumentalista znany szerszej publiczności ze swojej solowej twórczości oraz produkcji dla największych gwiazd konkursu Eurowizji. Utwory te gościły na antenach Polskich i zagranicznych
rozgłośni radiowych.

Rok 2015 - Premierę miał kolejny singiel artysty utwór „Follow You” który wokalnie wspiera WurlD – amerykański wokalista współpracujący m.in. z Timbalandem. „Follow You” odniosło ogromny sukces w kraju, przez długi okres czasu utwór rozbrzmiewał na antenach największych rozgłośni radiowych w Polsce (RMF FM, RMF MAXXX, Radio Zet, Eska) a teledysk można było zobaczyć w wielu muzycznych stacjach telewizyjnych (Eska TV, 4FunTV). Utwór był i nadal jest grany w najlepszych i największych klubach w całej Polsce.
„Follow You”odniosło również duży sukces poza granicami kraju. Kompozycja była wśród steki najchętniej granych utworów w całej europie i gościło na antenach radiowych miedzy innymi w Dani, Szwecji, Holandii, Czechach, Niemczech, Rosji. W Polsce singiel podbił listy przebojów i dotarł do 11. miejsca AirPlay Chart. W grudniu 2015 roku Związek Producentów Audio Video oraz Sony Music przyznali artyście nagrodę w postaci Złotej Płyty za sprzedaż singla Follow You. Utwór do chwili obecnej jest częstym gościem na antenach radiowych i w stacjach telewizyjnych.
Największe hity Gromee'go w serwisie YouTube odsłuchano już ponad 30 000 000 razy !

Rok 2016 - artysta zaprezentował słuchaczom swój kolejny singiel. Utwór „Fearless” to produkcja do której Gromee zaprosił szwedzka wokalistkę May Britt Scheffer. Autorem tekstu w utworze jest Raz Nitzan (współtwórca hitów m.in. Armina van Buurena). Teledysk to utworu powstawał na Malcie. „Fearless” było jednym z najczęściej granych utworów w Polskich stacjach radiowych (utwór do tej pory dotarł najwyżej do 10. miejsca AirPlay Chart Polska).
Teledysk do chwili obecnej pojawia się w największych telewizyjnych stacjach muzycznych i radiowych w Polsce. Utwór Fearless otrzymał status Platynowej Płyty a liczba jego odtworzeni w serwisie YouTube przekroczyła już 15 000 000.

Rok 2016 był bardzo owocnym rokiem dla artysty ponieważ w listopadzie 2016 roku odbyła się kolejna premiera nowego singla Gromee utworu „Spirit”. Singiel utrzymany w klimacie popowo – elektronicznym z charakterystycznymi dla artysty brzmieniami. Swojego głosu w utworze użyczyła szwedzka wokalistka i kompozytorka Mahan Moin, która jest również autorka tekstu w utworze. Teledysk do Spirit został nakręcony na
Wyspach Kanaryjskich. Utwór osiągnął ogromny sukces w Polsce! Uplasował się na 1 miejscu Air Play Poland – co oznacza ze był najczęściej granym utworem w Polskich stacjach radiowych.

Rok 2017 - Gromee zaprezentował fanom kolejne nagranie Runaway! Do współpracy zaprosił znaną z poprzedniego
utworu Spirit Mahan Moin. Utwór w bardzo szybkim tempie zaczął podbijać listy przebojów i był jednym z najczęściej granych utworów w największych rozgłośniach radiowych w kraju. Został również nominowany w plebiscycie Przebój Lata Radia 2017 radia RMF FM. W 2017 roku jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek Ania Dąbrowska zaprosiła Gromeego do współpracy dzięki której powstał Remix do utworu „Nieprawda” - piosenka szturmem podbiła listy przebojów i była jednym z najczęściej granych utworów w polskich stacjach radiowych.
Jesienią 2017 Gromee wydał kolejnego singla „Without You” w którym gościnnie zaśpiewał Szwedzki wokalista rockowy Lukas Meijer. Piosenka szybko zagościła na listach przebojów rozgłośni radiowych i cieszy coraz większą popularnością nie tylko na rynku polskim ale i zagranicznym.
Latem 2017 Gromee wystąpił na licznych festiwalach muzycznych w Polsce prezentując swoje nagrania z
muzykami na żywo. I tak w czerwcu 2017 roku na gali Eska Music Awards otrzymał nagrodę dla Najlepszego Producenta Muzycznego i DJ w Polsce.

Artysta regularnie prezentuje swoje sety w najbardziej popularnych klubach w kraju i za granica. Na koncertach
Gromeego publiczność może poczuć się jak w najlepszych klubach Europy i usłyszeć największe światowe hity w
starannie wyselekcjonowanych remixach, przy których bawi się publiczność na całym świecie, oraz numery samego
artysty.

Polub Nas


Proponujemy również


Festiwal Globaltica 2019

Park Kolibki, Gdynia

GLOBALTICA to wyjątkowe wydarzenie w letnim kalendarzu imprez kulturalnych.

Wilki Akustycznie

Progresja, Warszawa

Zespól Wilki w tym roku obchodził 25- lecie działalności, ale wciąż szuka nowych…

Zapisz się na newsletter

Otrzymuj powiadomienia o najnowszych wydarzeniach!