Tytuł


11. Festiwal Kultur - dzień 2 - Brave Kids, Kurna Chata (PL), HarMalek Orchestr (CZ)
3

11. Festiwal Kultur - dzień 2 - Brave Kids, Kurna Chata (PL), HarMalek Orchestr (CZ)

17.00 Brave Kids – pokaz muzyczno – taneczny
19.00 Kurna Chata (PL)
21.00 HarMalek Orchestr (CZ)
 więcej

·       BRAVE KIDS

Brave Kids jest projektem edukacyjno-artystycznym, podczas którego spotykają się dziecięce grupy artystyczne z całego świata. Różnią się doświadczeniami życiowymi, talentami artystycznymi, religiami i tradycjami. Łączą je za to chęć wspólnego tworzenia, otwartość na drugiego człowieka i niebywała umiejętność przełamywania barier i ograniczeń świata dorosłych. Wielkim finałem Brave Kids jest wspólnie przygotowany spektakl, będący barwnym kolażem kultur i tradycji. Dzieciaki udowadniają, że w ciągu kilku tygodni, dzieląc się swoim doświadczeniem i umiejętnościami, potrafią przygotować pokaz będący symbolem pokoju, przyjaźni i głosu dzieci.

http://www.bravekids.eu/

 

·       KURNA CHATA

Muzyka zespołu Kurna Chata jest przykładem na to, że oryginalna forma aranżacyjna w połączeniu z profesjonalnym wykonaniem oraz świadomą kreacją w kierunku różnorodności nastrojów muzycznych, może prowadzić do błyskotliwego końcowego efektu artystycznego. Repertuar koncertowy Kurnej Chaty to z jednej strony ciekawe interpretacje tradycyjnych polskich tematów folkowych w stylu wykonawczym „ethno-modern”, a z drugiej strony ocierające się o muzyczno-kabaretowy pastisz, dowcipne utwory inspirowane tekstami z tradycyjnej muzyki ludowej..

http://kurnachataband.pl/?fbclid=IwAR3xp2MpRVzPK3bPh4kMYRQmX1FevtNw2bYE-CgTVokAauo64uSOA3NHNv8

 

·       HARMALEK ORCHESTR

HarMalek Orchestr to oryginalna grupa, która zdecydowała się na innowację czeskiej tradycji muzyki dętej w nowoczesnym, porywającym i młodym stylu. Nie boją się grać we wszystkich stylach muzycznych inspirowanych czeską i bałkańską muzyką ludową, po prostu "nikt się nie boi i jesteśmy otwarci na wszystko", jak mówi kapelmistrz Harmy.

 

https://www.facebook.com/harmalekorchestr

Polub Nas


Proponujemy również


KABARET CZESUAF W NOWYM PROGRAMIE "PRZYJĘCIE"

Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie

„Przyjęcie” to dwie godziny skeczów i piosenek, przy których nikt nie będzie się…

Maciej Maleńczuk

Stary Maneż, Gdańsk

MALEŃCZUK + rhythm section to recital, który jest retrospekcją dotychczasowych dokonań Artysty uzupełniony…

„30 lat jak jeden koncert…”

Zapisz się na newsletter

Otrzymuj powiadomienia o najnowszych wydarzeniach!