Tytuł


Elida Almeida w Gdańsku
3

Elida Almeida w Gdańsku

Zapraszamy na pełen słońca i tanecznej energii koncert, którego bohaterką będzie Elida Almeida! Pochodząca z Wysp Zielonego Przylądka gwiazda muzyki luzofońskiej powraca do Polski! Nazywana następczynią Cesarii Evory artystka w dynamicznym i rozkołysanym stylu porwie nas do wspólnej zabawy.

Wybierz terminElida wystąpiła w Gdańsku w 2016 roku, w ramach Siesta Festiwalu, na którym zagrała dwa wyprzedane koncerty jednego dnia! Tym razem artystka wystąpi w Klubie Muzycznym Parlament, by porwać Was do tańca rytmami batuku, funana i morny. Szykuje się gorąca i energetyczna noc!

Elida Almeida pochodzi z wyspy Santiago, lecz wychowała na Maio. Jej ojciec zmarł, gdy była dzieckiem, próbowała pomagać matce, która miała mały uliczny kiosk. Bardzo szybko sama została matką, musiała zająć się dzieckiem i swoimi młodszymi braćmi. Te wczesne życiowe zakręty stały się inspiracją dla jej pierwszych piosenek zebranych na debiutanckiej płycie o znamiennym tytule „Chwile szczęścia, chwile goryczy”. Dojrzała twórczość, ale i młodzieńczy czar zaledwie dwudziestojednoletniej artystki zafascynowały legendarnego producenta Cesarii Evory, Jose da Silvy. Nie tylko przyjął Elidę do grona swoich podopiecznych, ale związał się z nią w życiu. Dziś to jedna z najciekawszych artystek Luzofonii, o silnej pozycji wśród artystów z Wysp.

Elida Almeida z zespołem
Klub Muzyczny Parlament, Gdańsk, 17.10.2020 r.
początek godzina 20.00
Koncert odbędzie się w ramach cyklu African Beats.

Organizator: Agencja Perspektywy

Kontakt: biuro@agencjaperspektywy.pl 

Wydarzenie na facebooku: www.facebook.com/events/432451814096130Regulamin koncertu

Polub Nas


Proponujemy również


Marek Dyjak

Stary Maneż, Gdańsk

Marek Dyjak sam siebie nazywa barowym grajkiem.

Beth Hart

Torwar, Warszawa

Beth Hart powraca do Polski z nowym albumem i swoimi wielkimi przebojami.

Niezapomniane piosenki z Akademii Pana Kleksa w nowych aranżacjach. Bilety: 12 zł

Zapisz się na newsletter

Otrzymuj powiadomienia o najnowszych wydarzeniach!