Tytuł


Acid Drinkers

Acid Drinkers

bilety: 45 zł (przedsprzedaż) / 50 zł (w dniu koncertu)

 

Ponad 20 lat temu ukazał się album „High Proof Cosmic Milk”, a 10 lat później – „Verses Of Steel”! Początek 2019 roku to znakomita okazja, aby sięgnąć po tamte dźwięki! Set, który szykują Kwasożłopy na najbliższą trasę będzie oparty głównie o numery z tych dwóch płyt. Smarujcie gardła i załóżcie ciężkie buty… w najbliższym czasie nie bierzemy jeńców!

 

 

„Verses Of Steel” to szybka jazda bez trzymanki i nowoczesny thrash podany w rock’n’rollowym sosie – tak wołały recenzje… To płyta, która zawsze będzie kojarzona ze zmarłym gitarzystą zespołu – Aleksandrem „Olassem” Mendykiem, mającym wielki wkład w jej tworzenie - jego pierwszy i ostatni album w Acids. Z kolei „High Proof Cosmic Milk” to faktycznie kosmiczna podróż - moc, ciężar, przestrzeń i zupełnie nowy kierunek w twórczości kapeli. Kierunek nadany przez Litzę i jego ostatni album z Acids.

 

 

Acid Drinkers (po polsku Kwasożłopy)

 

Zespół rock’n’rollowy założony przy butelce taniego wina w Poznaniu w 1989 roku. Pełnoletni, a nawet dojrzały, będący w rewelacyjnej formie nieprzerwanie od ponad 29 lat. Panowie psują robotę Kazimierzowi Wielkiemu – zastają miasta murowane, a zostawiają zgruzowane. Objechali Polskę wzdłuż i wszerz, grając ponad 1500 koncertów. Wiele z nich dziesiątki tysięcy fanów pamięta do dziś. Na swoim koncie mają 17 płyt, które znacząco wpłynęły na polską scenę muzyczną. Acid Drinkers to czterech charyzmatycznych muzyków, czyli Titus, Popcorn, Ślimak i Dzwon.

 

Polub Nas


Proponujemy również


Festiwal Globaltica 2019

Park Kolibki, Gdynia

GLOBALTICA to wyjątkowe wydarzenie w letnim kalendarzu imprez kulturalnych.

SUPERPRODUKCJA TEATRU BOTO! 5 aktorów. Profesjonalna choreografia. Rozbudowana scenografia. Fascynujące światła. Feeria barw.

Zapisz się na newsletter

Otrzymuj powiadomienia o najnowszych wydarzeniach!