APEL DO WIDZÓW

Szanowni Państwo! Drodzy Widzowie!

W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa w Polsce odwołanych zostało bardzo dużo wydarzeń. W imieniu Organizatorów koncertów, teatrów, artystów oraz swoim - apelujemy: jeśli Organizatorzy proponują Wam inne terminy, bardzo prosimy z nich skorzystać. Zachowajcie bilet na nowy termin koncertu lub spektaklu.
Dołączcie do akcji #trzymambilet!

Jeżeli organizator nie ma jeszcze w repertuarze kolejnych terminów wydarzeń możecie skorzystać z opcji naszej karty upominkowej. Wystarczy odpowiedzieć na naszą wiadomość e-mail dot. odwołania danego wydarzenia, z informacją, że preferujecie kartę upominkową zamiast zwrotu środków. W takim wypadku kartę o wartości wcześniej zakupionych biletów otrzymacie drogą e-mail. Kartę upominkową można wykorzystać jak tylko bilety na nowe terminy wydarzeń będą dostępne w sprzedaży.

Zdarzenia ostatnich dni postawiły instytucje kultury w niezwykle trudnej sytuacji. W sporej części przypadków instytucje utrzymują się jedynie ze sprzedaży biletów na wydarzenia. Zwrot pieniędzy za bilety oznacza dla artystów brak środków do życia a dla teatru utratę stabilności finansowej, co może doprowadzić do bankructwa i zamknięcia działalności.

Dziękujemy za wyrozumiałość, pozdrawiamy i życzymy zdrowia!
InterTicket Polska

Zapisz się na newsletter

Otrzymuj powiadomienia o najnowszych wydarzeniach!