Tytuł


Katarzyna Groniec z Osiecką

Katarzyna Groniec z Osiecką

Katarzyna Groniec - to znakomita artystka, wielokrotnie nagradzana i kochana przez publiczność za wdzięk, ironię, liryzm, pazur sceniczny, ale przede wszystkim za wybitne umiejętności interpretacyjne.

Opis

Katarzyna Groniec - to znakomita artystka, wielokrotnie nagradzana i kochana przez publiczność za wdzięk, ironię, liryzm, pazur sceniczny, ale przede wszystkim za wybitne umiejętności interpretacyjne. Laureatka m. in. głównej nagrody Festiwalu Młodych Talentów w Poznaniu (1988) oraz Grand Prix i Nagrody Dziennikarzy na Festiwalu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu (1997). W kwietniu 2008 r. Katarzyna Groniec otrzymała „Dyplom Mistrzostwa im. Aleksandra Bardiniego” za wybitne osiągnięcia artystyczne w dziedzinie piosenki aktorskiej.

„ZOO z piosenkami Agnieszki Osieckiej” to tytuł koncertu - muzycznego spotkania z wyjątkowymi utworami Agnieszki Osieckiej, które Artystka konfrontuje z własną wrażliwością artystyczną. Będą to m. in. "Wielka woda", "Kokaina", "Dzikuska", "ZOO", "Piosenka o życiu ptasim", "Ja nie chcę spać", "Rodzi się ptak".

Piosenki zaaranżował Łukasz Damrych (klawisze). W skład zespołu muzycznego wchodzą także Tomasz Pierzchniak (kontrabas) i Łukasz Sobolak (perkusja).

Premiera gdańska Koncertu odbędzie się 30 września 2014 r., o godz. 19.00 w Centrum św. Jana w Gdańsku, ul Świętojańska 50.

Bilety ważne po okazaniu dokumentu tożsamości.

 

Zdjęcia i filmy

  • Katarzyna Groniec z Osiecką
  • Katarzyna Groniec z Osiecką

Proponujemy również


Stanisława Celińska - koncert 'Atramentowa'

Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza, Szczecin

"Atramentowa" to projekt w którym wspaniała aktorka Stanisława Celińska odgrywa swoją kolejną wspaniałą…

Skrzypek na dachu

Teatr Muzyczny w Lublinie

„Skrzypek na dachu” to jeden z najsłynniejszych musicali, którego fabułę oparto na prozie…

Teatr na Plaży we współpracy z Wytwórnią Filmów Dokumentalnych i Fabularnych zaprasza na…

Zapisz się na newsletter

Otrzymuj powiadomienia o najnowszych wydarzeniach!